Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is megy a családjával...

Más is megy a családjával nyaralni?

Figyelt kérdés
pl Balatonra mert én oda megyek csak nem pl barátokkal hanem családdal más is van ezzel így? 16/l
2010. jún. 25. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Annyira kevés időt tölthetünk együtt, és általában akkor is mindenki fáradt, stresszes, egy nyaralás nagyon jó közös élmény :)

Persze emellett megyek a párommal és a barátaimmal is nyaralni :)

21L

2010. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi is megyünk. :)

15/L

2010. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennék, de nincs pénz kirándulni :(
2010. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mis is megyünk :)

[Görögország]


13/L

2010. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi is megyünk, mi 3-an vagyunk testvérek, és mindhárman oda mehetünk ahová szeretnénk, felnőtt kíséretével, pedig a legisdősebb tesóm már 18 éves. Lehet hogy én anyuval megyek pestre, de cikinek érzem, anyuval elmenni valahová :S
2010. jún. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Pedig nem ciki :)

Amúgy a nyaralás nálunk elég költséghatékony szokott lenni, pl. lemegyünk két vagy három napra a bajai halászléfesztiválra, lakik ott egy barátunk, az ő kertjében sátorozunk 0 ft, biciklivel utazunk 0 ft, gyakorlatilag csak a kaját kell fizetni, főzünk délután a kertben egy nagy adag halászlét, este meg bemegyünk a programokra. Egy fillérrel sem kerül többe, mintha otthon lennénk :)

De megyünk az ország különböző pontjaira barátokhoz, rokonokhoz, aztán fogadjuk őket nálunk. Mivel senki nincs nagyon eleresztve anyagilag, ez a megoldás elérhető számunkra, mégis egy csomó helyre eljutunk és élvezzük a nyarat :)

2010. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi úgy szoktunk a családdal,hogy hajnalban lemegyünk és este haza. Kaját viszünk itthonrol ,meg a strandon eszünk egy fagyit,kávét stb . Igy jó mert a penzinpénzt ha lebontjuk 5 főre párszázas nagyságrendből megvan az utazás,és kaja is van. Meg anyámék nemnagyon tudnak 1 napnál tovább elszabadulni a munkából

Amúgy én szoktam menni a barátommal,barátnőkkel is 2-3 napokra,meg van hogy anyámék is ketten mennek

20/L

2010. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
értem :) hát mi nagyobb családdal megyünk ...néhány napra
2010. jún. 25. 14:45
 9/13 anonim ***** válasza:

4. vagyok

Eddig mi is úgy voltunk [5gyerek+2felnőtt, [én+4unokatesóm+anyum+apum]], de idén sajna csak apummal megyek [anyum nem akar] :S

2010. jún. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

úgy megyünk Erdélybe, hogy a mi családunk (anya, apa, én), és a legjobb barátomék (ott is anya-apa, haverom, az öccse, meg talán a nővére, ez nem biztos). a szüleink egyetemi barátok, és a mai napig rendszeresen összejárunk évente 7-8-szor, nyaralni is szoktunk együtt menni.

14/L

2010. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!