Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valamilyen kellemetle...

Volt már valamilyen kellemetlenséged a pletykás szüleid vagy rokonod miatt?

Figyelt kérdés

Apukám rosszabb mint egy pletykás vénasszony. Hetekkel ezelőtt beszélgettem anyukámmal, ő kihallott 1-2 mondatot, és ma továbbadta. Persze félreértett mindent, és nagy butaságot mondott. Most miatta ég a fejem. Félek, hogy a legjobb barátom szülei most miatta neheztelnek rám. :(

Többször hozott már kellemetlen helyzetbe, mert hallott vagy látott valamit, és továbbadta. Apukám anyja is ilyen pletykás öregasszony. :S

19L


2010. jún. 25. 12:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer. Amikor elmeséltem anyámnak, hogy elvesztettem a szüzességem (hozzá kell tennem, már évek óta mondta, hogy ha van valami ilyesmi, amit elmondanék, kérdeznék, stb., nyugodtan forduljak hozzá). Nem tetszett neki, amit hallott, közölte, hogy egy k*rva vagyok, amiért ilyet csináltam (az fájt neki, hogy nem jártam a sráccal). Nem sokkal később volt a 17. születésnapom, amin jelen volt az egész család, és ott is mindenkinek elmesélte, hogy milyen k.. vagyok.

Na, azóta soha nem mondok el neki semmit, csak kb olyan szintű dolgokat, hogy mit ettem ebédre, nincs is több gond vele :)

2010. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát 14:01-es sajnállak... :( ez télleg elég cikis lehetett...nekem van egy tök jó taktikám...nem mndok el semmit és ezzel nincsen baj mert anyum is igencsak pletykás amellett nem valami megértő. Inkább megtartom magamnak
2010. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja volt már pletykálás...de azóta már nem nagyon mondok el semmi extrát és akkor nincs baj.
2010. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!