Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valamilyen kellemetle...

Volt már valamilyen kellemetlenséged a pletykás szüleid vagy rokonod miatt?

Figyelt kérdés

Apukám rosszabb mint egy pletykás vénasszony. Hetekkel ezelőtt beszélgettem anyukámmal, ő kihallott 1-2 mondatot, és ma továbbadta. Persze félreértett mindent, és nagy butaságot mondott. Most miatta ég a fejem. Félek, hogy a legjobb barátom szülei most miatta neheztelnek rám. :(

Többször hozott már kellemetlen helyzetbe, mert hallott vagy látott valamit, és továbbadta. Apukám anyja is ilyen pletykás öregasszony. :S

19L


2010. jún. 25. 12:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Velem már volt ilyen hogy mondok valami bizalmasat anyának és kérem hogy ne mondja el senkinek de tényleg (a mondandóm ezt a részét meg sem hallja) és akkor elmondom neki a dolgokat és akkor meg másnap mástól hallom vissza a dolgokat.
2010. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én apukámnál tapasztalom ezt. Az ő anyjával nem is beszélek már, mert p is pletykás. Nem mondok neki semmit.
2010. jún. 25. 12:50
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
már volt... anyumnak mondok valakiről v rólam valamit ő meg elmondja másnak és néha elhozzák ezt..
2010. jún. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a nagynéném kavart be de nagyon.Ő is halott valamit a fia telefonos beszélgetéséből amit a férjemmel folytetott.Egyből hívta anyukámat,aki kétségbe esetten hívott engem,hogy milyen kölcsönt akarunk már felvenni.Semmi ilyenről nem volt szó,csak pár gépet vettünk a fiától a vállalkozásunk elinditásához,aki adott 30nap fizetési haladékot.Ez a kavarás nagyon messzire süllyedt a végén már az volt tartozunk is a fiának és kiabált,hogy azzonnal adjuk meg.Hihetelen.Ráhagytam,azota sem tisztáztuk.Beszélünk egymással de csak általános dolgokról.A tüske ott maradt részemről.
2010. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Igen. Életem legcikibb eseményét anyu elmondta a barátnőm anyjának, és meg féltem hogy a barátnőm anyja elmondja a barátnőmnek


X/L

2010. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
nap mint nap, pedig mondom direk hogy ne mondja ,de mégis:(
2010. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hugom ilye.borzasztó tud lenni.Amint megtud valamit már tovább is adja anyuéknak.De persze nem úgy ahogy az eredeti történet volt,és akkor máris megvan a kavarás.És csodálkozom ha anyuék kétégbeesve mondják tovább a nagyszülőknek és egyebek
2010. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
bocsi,az lemaradt,hogy hugom már a barátaim előttt is hozott kellemetlen helyzetbe.nem is egyszer
2010. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt ám...öreganyám,keresztanyám,anyám...mindegyik ilyen pletykás..sőt még apám is:S
2010. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én épp ezért kezelem úgy a szüleimet hogy ők a szüleim és anyukám nem a legjobb barátnőm hogy mindenről vele csevegjek, neki is van saját élete, nekem is, van amit nem szívesen hallanék vissza spec apámtól amit anyám kikotyogna neki :D úgyhogy mindennek megvan a módja, nem feltétlenül kell mindent tudniuk :)
2010. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!