Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem megyünk sehova együtt?

Miért nem megyünk sehova együtt?

Figyelt kérdés
Mióta terhes lettem a most 5 hónapos gyönyörű kisfiammal,azóta a párom nem visz magával sehova,holott azelőtt még a közértbe is lerángatott magával(képletesen,persze).De egyre többet jár viszont sörözni a haverokkal,most meg itt akar hagyni és elmenni a barátokkal az ország másik végébe egy ottalvós buliba.Miért van ez?És mit kéne tennem,hogy ne így legyen?
2010. jún. 25. 12:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Szerintem korán jött az a gyerek, nagyon úgy látszik. Lehet h 31 éves nem tűnik fiatalnak, de lelkileg még lehet az.
2010. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is ez volt a probléma. Azzal a különbséggel, hogy ő hazajön minden este munka után, de beül a számítógép elé és játszik, híreket olvas, szóval elvan. Mostanra jöttem csak rá, hogy ezt azért csinálja, mert nincs jobb alternatíva. Azóta sikerült változtatnunk. Szerveztem programokat, megyünk horgászni, strandolni, állatkertbe, kirándulni gyerekestől. Látom a férjemen, hogy sokkal boldogabb így, a házasságunk is kiegyensúlyozott. Egyszerűen hozzászokott ahhoz, hogy minden fontos dolgot én intézek (igazi sajtkukac vagyok) és úgy volt vele, hogy ha szervezek valamit akkor szívesen jön, de ha nem, akkor elfoglalja magát másképpen.


Próbálj meg programot szervezni, vidd olyan helyekre, ahova szívesen mentetek mielőtt meglett a baba! Attól még mert 3-an vagytok már, nem kell semmit feladni. Nyilván ejtőernyőzni nem mentek a gyerekkel, de nagyon sok helyre el lehet őt is vinni.

2010. júl. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
egy nap mikor van egy kis idő ülj le vele szembe és kérdezz! ne beszélj hanem kérdezd mindenről ami téged zavar azt is kérdezd meg (a témával kapcsolatosan) amiről azt gondolod, hogy tudod, hogy mi a véleménye. utána meg mond el, hogy mit érzel te és mit szeretnél. ez biztosan meg fogja oldani a gondjaitokat. sok sikert :)
2010. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

légy megértő és fogadd el azt amit mondani fog/akar.

előző voltam

2010. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Azért nem mentek, mert az ilyen "férfinak" a "szép család, feleség, gyerek" csak kirakatba kell, hogy elmondhassa, hogy ő milyen tisztességes, családos ember.

Egyáltalán nem "rátelepedés", hogy a leírt viselkedés Neked nem tetszik. Én úgy vélem, a házasfeleknek, partnereknek egyenlő jogaik vannak.

Azaz: elmentek együtt, és néha elmentek külön - de MINDKETTEN!!! Ő egyszer elment? Oké! De akkor kutya kötelessége Neked is biztosítani egy szabad estét. Ha éjszakára megy el, akkor meg éjszakát.

Csak ő ember, hobbi, barátok és szabadidő-igénnyel - Téged meg nem tekint embernek, úgy látszik! És hány ilyet írnak be ide, döbbenet! Mindig elszomorodok nagyon az ilyen kérdésektől.

Gondolkozz el. TE mikor tehetnéd meg, hogy elmégy egy ottalvós buliba,vagy a haverokkal sörözni? Most ne azt mondd, hogy Te nem is akarsz, hanem arra koncentrálj, hogy a férjed illetve a társadalmi megítélés szerint jogod van-e hozzá?

2010. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Lehet hogy akarta a gyereket,de nem komoly felelősségteljes elhatározásból,hanem mert "olyan jól hangzik".Most hogy ott van,már rájött ,hogy az nem egy játék,hanem foglalkozni kell vele,néha túl sokat is,mikor pl nyűgös...És ez már nem tettszik neki.Lehet,hogy nem tőled megy,hanem a gyerkőctől.

A másik,hogy sok pasi megy a haverok után.És nem meri máshogy csinálni a dolgokat,mert az olyan égő,akkor ő lesz a haveri társaság papucsa.Hisz írtad,hogy mindegyik haverjának van már gyereke,és mind otthon hagyja a feleségét a gyerekkel eggyütt.Ő is ezt csinálja.

2010. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy a haveri feleségek miért tűrik el,nálunk is az a gond,hogy nem tűröm el szó nélkül,hogy elhanyagoljon minket.Múltkor azt találtam mondani neki,hogy addig örüljön,míg hisztizek és nem akarom hogy menjen,mert addig szeretem.H már nem szeretném,nem lennének ilyen problémáink,mert örülnék,ha nem látnám,ha nem lenne itthon.Ezen nagyon elgondolkodott.
2010. júl. 22. 10:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!