Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem megyünk sehova együtt?

Miért nem megyünk sehova együtt?

Figyelt kérdés
Mióta terhes lettem a most 5 hónapos gyönyörű kisfiammal,azóta a párom nem visz magával sehova,holott azelőtt még a közértbe is lerángatott magával(képletesen,persze).De egyre többet jár viszont sörözni a haverokkal,most meg itt akar hagyni és elmenni a barátokkal az ország másik végébe egy ottalvós buliba.Miért van ez?És mit kéne tennem,hogy ne így legyen?
2010. jún. 25. 12:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

12:48-as vagyok! Azt tedd amit írtam!Nálunk is ez volt és csak akkor döbbent rá a párom hogy milyen rossz nekem állandóan egyedül amikor saját bőrén tapasztalta meg!Ahelyett hogy vele lettem volna otthon hagytam egy kicsit főni a saját levében!

Persze nincsen abban semmi rossz ha néha elmegy a haverokkal sörözgetni ide-oda de csinálhatna közös programokat is!

2010. jún. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
98%
:S en latatlanban azt mondom,h egy 31 eves ferfi,aki akar egy gyereket es szerelmes a felesegebe, az a csaladjaval van, maszkalnak, csavarognak, utazgatnak EGYUTT. Es nem a haverjaival ottalvos buliba jar.
2010. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
95%

Az a baj, ez nem ilyen eccerű. Mindkettőtöknek nehéz, neked azért, mert te vele lennél, neki meg azért, mert szabadulna kicsit a taposómalomból.

Szerintem azt kéne megoldani, hogy mindketten tudjatok külön-külön találkozni a barátaitokkal, és legyetek kettesben/hármasban is. Az nem megoldás, hogy az együttlét érdekében te lemondasz a saját barátaidról, mert

1. elszigetelődsz, és jobban ragaszkodsz ahhoz, hogy a férjed csak veled foglalkozzon, hiszen nincs más társaságod

2. igazságtalannak érzed, hogy ő mehet, te meg nem mész (menj!)

2010. jún. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
87%
Az lehet, hogy akarta a gyereket, de szerintem kicsit besokallt a sok felelősségtől és teendőtől. Rájött, hogy mennyi mindenről kell lemondania, és bepánikolt.
2010. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
98%

Aki gyereket akart, az vállalja a felelősséget. Ha van gyereke, a gyerekkel foglalkozzon. Segítsen a nevelésében.

Na a barátai legyenek az elsők.

2010. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Hozzám járnak a barátaim,azzal nincs baj,csak a közös programokkal,mert azok már szinte csak a bevásárlásra korlátozódnak.Félek,hogy ha nem lépek,akkor legközelebb 2-3-4-5 napra hagy itt és stb.
2010. jún. 25. 13:15
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Én is azzal értek együtt, aki azt írja, hogy mostmár ő apa (és ha nem is nézem a korát), és a családjától kell hogy függő legyen. mMst nem hencegésből írom, de az én párom 30szor gondolja meg, hogy elmegy -e 2 órára pl. céges bulira. Múltkor is nekem kellett már "rágnom a fülét" hogy neki is kell egy kicsit szórakozni.

A párod értse meg, hogy mostmár nem bulizgatni kell, meg "élni", hanem van egy családja.Ettől még néha elmehet ide-oda, nem röghöz kötött (sőt! együtt is mehettek ), de ottalvós buli az ország másik végébe már neki ne legyen "természetes".

Szóval ezt így konkrétan mondd el neki.

2010. jún. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi pont hogy bevásárolni nem megyünk együtt egyébként mindenhova, még meccsre is... (útál vásárolni :P)

Szervezz programot... na ne minden hétvégére. de 1-1 du azt hiszem belefér. vagy iktass be magadnak mondjuk minden kedd és csütörtökön aerobikot, spininget, úszást vagy bármit, amihez kedved van és jobban érzed magad tőle, és kérd meg, hogy ezt az 1-1,5 órát töltse a gyermekkel. Majd tapasztalja, hogy milyen lehet neked otthon... és látja, hogy te is jobban érzed magad a bőrödben, lehet szívesebben fogja a te újraformált fenekedet nézni, mint a söröspoharat... :P

2010. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
50%

Szexuális életetekkel nincs gond? csak mert sokat hallottam már olyanról hogy ha ott van az apa a szülésnél az ronthatja is a kapcsolatot, vagy hogy szülés után a férfinak olyan, mintha az anyjával élne nemi életet.


Nyíltam mond a szemébe hogy mit csinál. Segítenie kéne neked azzal hogy elvisz valahova, hiszen szülés után ezt megérdemled. Nem kell várni, add vissza, állítsd tükör elé úgy, hogy megmutatod hogy ő mit csinál.

2010. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
A szex ugyanolyan mint előtte volt.A haveri körben minden pasi otthon hagyja a gyereket meg az asszonyt,és lehet,hogy ezt szeretné csinálni,csak nem megy.
2010. jún. 25. 15:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!