Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem megyünk sehova együtt?

Miért nem megyünk sehova együtt?

Figyelt kérdés
Mióta terhes lettem a most 5 hónapos gyönyörű kisfiammal,azóta a párom nem visz magával sehova,holott azelőtt még a közértbe is lerángatott magával(képletesen,persze).De egyre többet jár viszont sörözni a haverokkal,most meg itt akar hagyni és elmenni a barátokkal az ország másik végébe egy ottalvós buliba.Miért van ez?És mit kéne tennem,hogy ne így legyen?
2010. jún. 25. 12:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
17%
Hát. Szerintem a párod most lett normális. Miért akarsz folyton a nyakán lógni?
2010. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
99%
Hany eves? Akarta a gyereket?
2010. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
46%
"kapuzárási" pánik. Hagyd, de azért figyelj oda rá. Az ottalvós buli nem jó ötlet, bármikor szükséged lehet a párodra (ne így legyen), sose lehet tudni. Hagyd, hadd bulizzon, amíg nincs meg a gyerek,utána úgyse tudná egy darabig kivitelezni, de az ottalvós egy kicsit túlzás.
2010. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De már megvan a gyerek,öt hónapos.
2010. jún. 25. 12:46
 5/27 A kérdező kommentje:

12:40

Bocs,de ha egész nap nem látom mert dolgozik és szeretném,hogy este 10 helyett este 8-kor itthon legyen,ezzel miért is akarok a nyakán lógni?

2010. jún. 25. 12:48
 6/27 A kérdező kommentje:
31 éves és igen,akarta a gyereket.
2010. jún. 25. 12:48
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Hagyd menni és mond meg neki hogy legközelebb te mész el ottalvós buliba és csináld is meg!Keress magadnak valami hobbit,mondjuk járj el rendszeresen edző terembe vagy barátnőkkel ide-oda!Gyanítom hogy ez nem fog neki tetszeni de legalább neked jót tesz!
2010. jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%

Szia! Nálunk is ez a helyzet. Mi mondjuk nem mentünk mindig mindenhová együtt, de most már a közös programok teljesen megszűntek. Nem olyan régen elment egy 3napos túrára, amit persze szó nélkül kellett tűrnöm, velem viszont még fagyizni sem akar eljönni. Én még nem szültem meg, de most kellene kihasználnunk ezt az időszakot, mert később nem lesz egymásra ennyi időnk.

Mondd meg neki, hogy szeretnéd ha kicsit többet foglalkozna veletek. Havi 1-2 alkalom kimozdulás a kicsivel és veled szerintem nem okozna nagy gondot neki.

2010. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
De mit tegyek,hogy megértse,hogy ez mennyire rosszul esik nekem?
2010. jún. 25. 12:51
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
szervezz te programot.
2010. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!