Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha felkeresne...

Mit tennétek, ha felkeresne titeket a párotok exe?

Figyelt kérdés

Tegnap a párom lakásán főztem és takarítottam. Becsöngetett egy hölgy, de nem tudtam ajtót nyitni, így bejött a saját kulcsával. Azt mondta, hogy ő a párom volt kedvese, és azért jött, hogy figyelmeztessen, hogy a párom megcsal engem egy nővel.(És a kulcsot is ettől a nőtől kapta!) És ha nagyon akarom, összehoz vele egy találkozót. Azt hallotta a nőtől, hogy terhes vagyok, és ezért akart szólni, hogyha van lehetőségem, vetessem el a babát, mert egy ilyen szemétláda (azaz a párom) nem érdemli meg, hogy gyereket szüljek neki.

Őszintén szólva ledöbbentem. Egyrészt, hogy kulcsa volt a párom lakásához. Másrészt, hogy ilyen mesével képes felkeresni. És ugye az is érdekes, kitől hallotta hogy én terhes vagyok, mert nem vagyok az!

Meséltem a páromnak. Azt mondta hogy a kulcsot visszakérte a nőtől, de ezek szerint csinált magának egy másolatot. És hogy ő azért szakított vele, mert a nő néha úgy viselkedett, mint aki bolond.

Ti mit szólnátok ehhez az egészhez? Teljesen ledöbbentem. Visszagondolva az elmúlt 1,5 évre, soha nem vettem észre, hogy a párom furán viselkedett volna vagy kimaradt volna.

Azt mondta, felejtsem el. A zárat ma kicserélteti, és csak kettőnknek lesz kulcsa a lakáshoz.

22L


2010. jún. 25. 09:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha kételkedsz a párodban, a fene megette a kapcsolatotokat.

Az exnek a régi időkből van kulcsa, le is másolhatta, nála is maradhatott. A szerető meg 100%, hogy nem létezik, legalábbis ebben a formában biztosan nem.

Különben meg: mi érdeke lenne az exnek abban, hogy neked "jót" akarjon? Semmi. Arra számít, hogy szétugraszt benneteket. Ezt teheti azért, hogy aztán rámászhasson a pasira, esetleg vígasztalhassa, hogy te nem bízol benne, de teheti bosszúból is, mert még mindig neheztel a pasira.


Bármilyen indíttatásból teszi, szemét ember az ilyen. Még ha igaz lenne a sztori (de nem igaz, mert ugye terhes sem vagy), akkor sem lenne semmi köze ahhoz, hogy téged csal-e a párod és kivel. MErt ez csak rátok tartozik, mindenki oldja meg a maga problémáját.


Az normális, hogy ledöbbentél, de kár több szót pazarolni a dologra. Zárcsere, aztán annyi.

2010. jún. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég megdöbbentő...szerintem nem emiatt ment oda hozzátok, csak előre kitalált egy mesét, hogy ha kopog és mégis ajtót nyitna valaki, tudjon mit mondani, miért ment. De mivel nem hallott bentről semmit, nem nyitott senki ajtót, azt gondolta úgyse vagytok otthon, nyugodtan turkálhat. Én azért átnézném a dolgaimat, hogy minden megvan-e, vagy gondolkoznék, nem kerestem-e valamit mostanában, ami nyomtalanul eltűnt és nincs is meg. Én elképzelhetőnek tartom, hogy képes lett volna onnan elvinni dolgokat. Meg ez a mese, amit kitalált. Elég gyerekes és szánalmas, ne higgy neki! Párod szerintem igazat mond, ez a nő csak ki akar fúrni téged! Sajnos találkoztam már én is ezzel, volt pasim elkezdett mindenfélét terjeszteni rólam, meg a mostani páromnak elkezdett engem bemocskolni. Volt belőle egy kis vita, de végül nekem hitt, tudta, hogy nekem van igazam. Én meg nem éppen szép szavakkal elküldtem a melegebb éghajlatra az exem, most már nyugi van, ez kb. 1 éve volt, azóta nem keresett. Még az a véleményem, hogy ha a párod lenne a ludas, akkor nem cseréltetne zárat. Persze, így is adhatna kulcsot a szeretőjének, de egy szeretőnek nem szokás kulcsot adni. Elég érdekes lenne...

Szóval szerintem nyugodj meg, elhiszem, hogy nagyon rosszul esett, veled tudok érezni, én is voltam már hasonló helyzetben! Kitartás! :) :)


20/L

2010. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a szeretőt titkolni szokták, nem kulcsot adni neki, hogy bármikor felbukkanhasson. Ennek semmi értelme.
2010. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Nem sokat tudok a nőről, ha akarnám sem tudnám felkeresni. A párom még a nevét sem árulta el, sem azt hogy hol lakik.

Elképzelhető, hogy zaklatta őt, mert mielőtt összejöttünk, akkor cserélte le a számát.

2010. jún. 25. 09:39
 25/30 A kérdező kommentje:
Az is eszembe jutott, hogy a nő saját magáról beszélt, hogy ő a szerető. De mivel "bolond" nem tudta így elmondani.
2010. jún. 25. 09:40
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg elég ritkán fordul elő, hogy az ex jót akar az új barátnőnek, pláne így egy ilyen zavaros történetet előadva úgy, hogy ő maga jön be hozzátok a kulccsal. Már amúgy ez is sántít, ha belegondolsz. Állítása szerint ő csak jót akar neked, ezért mondta el az "igazságot", tehát elméletileg azért keresett fel, hogy TÉGED lásson, veled beszéljen. Namármost, ha nem nyitnak ajtót, akkor elvileg nincsen otthon senki. Ha nincs otthon senki, nincs kivel beszélni, tehát minek megy be? Vagy attól tartott, hogy valamelyik sarokban elbújva sírdogálsz?:)

A legvalószínűbb, hogy kutakodni akart a cuccaitok között, ami már kissé a beteges kategóriába tartozik, és kitalált egy mesét, ha netán valaki rajtakapná. Arra lennék kíváncsi, hogy vajon arra milyen forgatókönyvet dolgozott ki, ha miközben ő kutat, te vagy a párod hazaérkezik?

A lényeg, hogy ne törődj az ex rosszindulatú infóival, mert így ismeretlenül is látszik, hogy ő mindent akar csak nem jót. Cseréltessetek zárat és legyetek boldogok:)

ja és egy szeretőnek miért adnának kulcsot? Hogy összetalálkozzon a veled?:)

22L

2010. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Persze,újra és újra végiggondolva, tényleg elég zavaros az egész.

Megpróbálom elfelejteni.

2010. jún. 25. 10:29
 28/30 anonim ***** válasza:
44%

Huh.. Mi van, ha ex igazat mond, hogy ő a párod szeretője? És a párod hazudhatott exének, hogy terhes vagy?


Hadd meséljek történetemről. Régen szakítottam párommal, aki tovább harcolt értem,hogy kibéküljünk. 1 évvel később majdnem kibékültünk volna, kiderült, hogy van barátnője, akiről nem tudtam semmit. Barátaim szóltak, hogy vigyázzak vele, mert van barátnője, elképedtem, nem vettem észre, hogy ex furán viselkedett volna.. Barátaim hívtak oda, ahol ex és csaja ott voltak. Ex be volt tojva. Aztán hazudott, hogy csajával csak most ismerkedik, egyetemista, blabla.. És finoman kérdeztem csajtól, hogy milyen egyetemre jár. Kiderült, hogy gimnáziumba jár.. Áááá!!


Remélem, hogy párod becsületes ember, és ex "bolond".

2010. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Oh,ez dúrva. Én kidobtam volna abban a percben s kulcsot meg lesheti a zárcsere után. Hihetetlen hoza tudnak jutni emberek egy szakítás után ennyi idővel is...

Csak vigyázz nehogy higgy neki mert bármit képesek kitalálni, ha a páőrod rendes ember akkor nincs miért gyanakodj.


Mondjuk minket másfél évig zaklatott egy lány akivel járni se járt a párom, kb 5évvel elöttem sírópárnának használta őt a csaj. Aztán rájött, hogy idővel mi összejöttünk s elkezdett nyomúlni. Küldte az smseket, hogy találkozzanak, válassza őt helyettem, teljesíti minden álmát stb csak azzal nem számolt, hogy én is olvastam ezeket. Amikor meg élőben mindketten elhajtottuk azt mondta nemtudta, hogy van barátnője :S

Utánna tovább nyomúlt, mikor terhes lettem hirtelen ő is beképzelte magnak... :S elég beteg ember volt.

vigyázz vele

2010. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

a hölgyemény nyilván csak szeretné keverni a sz.rt. hogy kulcsa honnan volt tök egyszerű: nyilván mielőtt visszaadta a kapott kulcsot a párodnak, csinált egy másolatot.

ha a párod szerint bolond és tényleg semmi olyat nem tett a párod, ami arra utalhatna, hogy megcsal, akkor a nő nyilván tényleg bolond egy kicsit... vannak ilyenek.

én 1 éve voltam együtt a párommal, amikor is az egyik exe meglátogatta a párom anyját. megjegyezném: együtt élünk anyukával és akkor a csaj már 2 éve nem volt együtt a párommal. hát örültem mit ne mondjak. nem igazán értettem miért akarná bárki is meglátogatni a volt pasijának az anyját 2 év után, főleg hogy csak 3 hónapig voltak együtt. ennek ellenére időnként felhívta, mikor mi már együtt voltunk, de azóta lekopott teljesen. úgyhogy nyugi! nyilván előbb-utóbb ez a csaj is le fog!

2010. jún. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!