Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha felkeresne...

Mit tennétek, ha felkeresne titeket a párotok exe?

Figyelt kérdés

Tegnap a párom lakásán főztem és takarítottam. Becsöngetett egy hölgy, de nem tudtam ajtót nyitni, így bejött a saját kulcsával. Azt mondta, hogy ő a párom volt kedvese, és azért jött, hogy figyelmeztessen, hogy a párom megcsal engem egy nővel.(És a kulcsot is ettől a nőtől kapta!) És ha nagyon akarom, összehoz vele egy találkozót. Azt hallotta a nőtől, hogy terhes vagyok, és ezért akart szólni, hogyha van lehetőségem, vetessem el a babát, mert egy ilyen szemétláda (azaz a párom) nem érdemli meg, hogy gyereket szüljek neki.

Őszintén szólva ledöbbentem. Egyrészt, hogy kulcsa volt a párom lakásához. Másrészt, hogy ilyen mesével képes felkeresni. És ugye az is érdekes, kitől hallotta hogy én terhes vagyok, mert nem vagyok az!

Meséltem a páromnak. Azt mondta hogy a kulcsot visszakérte a nőtől, de ezek szerint csinált magának egy másolatot. És hogy ő azért szakított vele, mert a nő néha úgy viselkedett, mint aki bolond.

Ti mit szólnátok ehhez az egészhez? Teljesen ledöbbentem. Visszagondolva az elmúlt 1,5 évre, soha nem vettem észre, hogy a párom furán viselkedett volna vagy kimaradt volna.

Azt mondta, felejtsem el. A zárat ma kicserélteti, és csak kettőnknek lesz kulcsa a lakáshoz.

22L


2010. jún. 25. 09:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Leírásod alapján az ex egy féltékeny, rosszindulatú r.banc lehet, igazi "dögöljön meg a szomszéd tehene is" mentalitással. Nehogy elhidd neki, amit összehordott!
2010. jún. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Látatlanban nem lehet megmondani, de ne haragudj ugyancsak bolond lehet az, aki vendégkulccsal betör egy már idegen lakásba azzal a hírrel, hogy tudja hogy terhes vagy (mikor nem is) , hogy a párod szeretőt tart, és még ő (mmint az ex) összehoz egy találkozót a szeretővel.

Tudod mi ez? Brazil népmese.

Nem ismerem ugyan a párodat, de nemigen tudok olyan ex-ről, amelyik jószándékkal közeledik az "utódjához"...

2010. jún. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
elküldeném melegebb tájakra.
2010. jún. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az, én mit tennék... Én megkérném a páromat és a nőt, üljünk le hármasban és beszéljük meg. De szerintem is egy rosszindulatú némber csak az illető hölgy.
2010. jún. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

De ha ez a nő akivel a párom megcsal, honnan volt az exnek kulcsa a lakáshoz?

Bár elképzelhető, hogy lemásolta. De mi célja volt vele?!

2010. jún. 25. 09:21
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
az ex kissé szarkavaró....a terhes vagy és vetesd el szövegből egyértelmű, hogy kamuzik, bízz a párodban
2010. jún. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
én azt mondtam volna h tudom h a páromnak szeretője van...tőle van a gyerek:DDDDD
2010. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
amúgy azt sem tartom kizártnak, hogy a mesét csak azért találta ki, mert különben nem lett volna magyarázata, miért jött be az ex lakásába, gondolom, rongálni akart ott valamit :S
2010. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát honnan, honnan lenne kulcsa?! meddig tart egy kulcsot lemásoltatni....Mielőtt visszaadta, azért tett róla, hogy ily módon bemehessen a lakásba. De egyébkén ez már enyhe zaklatásnak minősül, mivel semmi köze már ahhoz a lakáshoz. (gondolom nem közös tulajdon...)
2010. jún. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Epp ez volt a celja hogy bekavarjon a kapcsolatotokba, ha nem vettel semmi furat eszre a parodon akkor szerintem neki kell hinni, sok rosszindulatu no van aki barmit megtenne hogy visszakapja a parjat,olyan elven alapulo hogy ha az ove nem lehet akkor mase sem, en a parodnak hinnek, szamomra az o verzioja sokkal elkepzelhetobb mint a csaje
2010. jún. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!