Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha felkeresne...

Mit tennétek, ha felkeresne titeket a párotok exe?

Figyelt kérdés

Tegnap a párom lakásán főztem és takarítottam. Becsöngetett egy hölgy, de nem tudtam ajtót nyitni, így bejött a saját kulcsával. Azt mondta, hogy ő a párom volt kedvese, és azért jött, hogy figyelmeztessen, hogy a párom megcsal engem egy nővel.(És a kulcsot is ettől a nőtől kapta!) És ha nagyon akarom, összehoz vele egy találkozót. Azt hallotta a nőtől, hogy terhes vagyok, és ezért akart szólni, hogyha van lehetőségem, vetessem el a babát, mert egy ilyen szemétláda (azaz a párom) nem érdemli meg, hogy gyereket szüljek neki.

Őszintén szólva ledöbbentem. Egyrészt, hogy kulcsa volt a párom lakásához. Másrészt, hogy ilyen mesével képes felkeresni. És ugye az is érdekes, kitől hallotta hogy én terhes vagyok, mert nem vagyok az!

Meséltem a páromnak. Azt mondta hogy a kulcsot visszakérte a nőtől, de ezek szerint csinált magának egy másolatot. És hogy ő azért szakított vele, mert a nő néha úgy viselkedett, mint aki bolond.

Ti mit szólnátok ehhez az egészhez? Teljesen ledöbbentem. Visszagondolva az elmúlt 1,5 évre, soha nem vettem észre, hogy a párom furán viselkedett volna vagy kimaradt volna.

Azt mondta, felejtsem el. A zárat ma kicserélteti, és csak kettőnknek lesz kulcsa a lakáshoz.

22L


2010. jún. 25. 09:11
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Délután zárcsere lesz, addig itt maradok és "őrzöm a házat" :))

Ki tudja eddig hányszor jött be mikor nem voltunk itthon.

2010. jún. 25. 09:26
 12/30 A kérdező kommentje:
1,5 éve vagyunk együtt, de amúgy kb 2 éve ismerem. Mikor megismertem, már szingli volt. Tehát a csajjal legalább 2 éve hogy szakított. Akkor 2 év után mit akar tőle?
2010. jún. 25. 09:27
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Mivel van kulcsa, gondolod most először járt már bent nálatok? Nem hiszem, max nem voltatok otthon.

Milyen pasi az (szeritem ennyi esze mindnek van), aki a szeretőjének kulcsot ad? Ez hülyeség. Ezt egyik sem teszi meg.

Tudja, hogy terhes vagy? Közben pedig te tudod a legjobban, hogy nem.

Én azt tenném, hogy marhára figyelnék innentől kezdve, mert nagyon nem tiszta emberre vall, amit művelt. A hazugságok olyan orbitális baromságok, hogy ilyet max. egy gyerek talál ki.

2010. jún. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát semmit. Tényleg bolond.

A zárcsere után remélhetőleg nyugalom lesz.

2010. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kavarja a szart. biztos nehéz de próbál nem fölvenni
2010. jún. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, hogy összekevertek téged a párod negyedik barátnőjével aki viszont tényleg terhesen ül otthon egy lakásba.
2010. jún. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért másfél év alatt már biztosan feltűnt volna, ha a párod egy gazember! - én nem hinnék ennek a nőnek, bízz a párodban, hisz ez az alapja mindennek! Durva, hogy 2 év után még visszament a lakásba a nő - valószínű nem először! Zárcsere, bizalom!
2010. jún. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy tényleg nyugalom lesz.
2010. jún. 25. 09:34
 19/30 A kérdező kommentje:
Bízom benne, de tegnap meglepődtem. Meg akarta várni a páromat, de kitessékeltem.
2010. jún. 25. 09:35
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne vond kétségbe a párod szavait, elsősorban neki kell hinned.

Ha soha semmi gyanúsat nem észleltél rajta az elmúlt hónapokban akkor egyértelmű, hogy ki hazudik.

Egy nő megérzi ha gondok vannak (max nem vesz róla tudomást).


A nők egymást képesek lennének egy kanál vízben megfojtani egy cipőért is, nemhogy egy pasiért.

Nyilván nem heverte ki a srácot.

Kérdezz rá a pasidra, hogy őt hivogatja, zaklatja pl. telefonon, e-mailben. Mert lehet, hogy Őt keresi, csak a barátod neked nem mondta, mert nem akart Veled stresszelni.


Amúgy én nem hármasban ülnék le, hanem a csajt kapnál el, és megmondanám, hogy 5 perce van, hogy a "bizonyítékait" bemutassa az állításáról. Ha nem sikerül, akkor kopjon le rólatok.


A szeretős mese nagyon gyenge, ha igaz lenne, akkor maga a szerető keresett volna fel a kulccsal.

2010. jún. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!