Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párod szülei előtt?

Párod szülei előtt?

Figyelt kérdés
Mennyire vagy szégyenlős párod szülei előtt? Eseleg ők előted? Mi a normális?
2018. nov. 1. 20:01
 1/10 anonim válasza:
100%
engem már láttak fehérneműben és én is őket, de ez a maximum
2018. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
96%
Nekem ők kvázi idegenek, akik épp a barátom szülei. Kb. ugyanannyira vetkőznék le előttük mint bárki más előtt a buszmegállóból.
2018. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Após előtt nem öltöznék át

Anyós előtt se,mert kritikus. Mostohaanyósomtól ruhákat is öröklök.😁( 15 évvel fiatalabb apósnál..egy Sofia Vergara 😁)

2018. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A normális az, ha nem látnak meztelenül. Persze véletlen, spontán, s ebből adódóan kínos és kellemetlen szituációk előfordulhatnak akkor, ha még nem laktok együtt, de ez semmiképp nem léphet át - legalábbis az én értékrendem szerint - abba a fokozatba, hogy na most sportot űzünk belőle, és rendszeresen meztelenül járkálunk.


Bár az én anyósom és apósom már-már aberráltan nyitottak, rendszeresen téma náluk - a társaságomban is - a szexuális életük, amit én speciel nem tudok hova tenni, de hát nem az anyóssal meg apóssal kell mit kezdenem, hanem a lányukkal, akit meg úgy imádok, ahogy van (nagyon aranyos és normális)

2018. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer zuhanyzás közben anyósom behozott egy törölközőt nekem.

Nem csináltunk ügyet belőle, ők ezt otthon nem kezelték tabuként, meghát nem bámult, csak beadta.

Más ilyesmi nem volt, csak pizsi.

2018. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
39%
Engem láttak mindketten meztelenül. Zuhany után anyósom,mikor fogat mosott,mellette törölköztem,de hát neki is oylan van. Szoval szerintem nem gond. Após pedig látott rólam meztelen képeket,a pasim gépében. Élöben pedig egyszer látott,amikor kint voltunk egy tónál fürödni,és elötte öltöztem fel,persze pasim is ott volt
2018. nov. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Pizsibe már láttak, meg anyósjelöltem egyszer úgy hogy felül már csak melltartó volt- segített a fürdőben begyújtani a melegvizet.

Apósjelölt rendszerint pizsamában van otthon, sokszor csak pizsialsóban. Anyósjelölt ő mindig felöltözve.


Nekem egyedül ami ciki hogy szex után kimegyünk tusolni, úgy hogy már előtte is tusoltunk- vagyis egyértelmű a szitu. De szemük se rebben, felnőttek vagyunk.

2018. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Esély sincs arra hogy ilyen helyzetbe kerüljünk,mert van saját külön otthonunk ahol járkálhatunk,gatyába,melltartóba,vagy akár ezek nélkül. Reggel 9 előtt és este 9 után pedig nem megyünk és ök se jönnek bejelentés nélkül,így ha kell felöltözünk. Az meg hogy d..gás után náluk zuhanyozzak amikor nyilvánvaló hogy miért,hát elég gáz szerintem.
2018. nov. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Én már meg szoktam õket és õk is engem, már semennyire 1 év kellet hozzá, mindent meg merek már csinálni és õk is, néha még babos kaja után, le ülünk a nappaliba filmet nézni és orba szájba fingunk egymás elõtt stb..
2018. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és láttak már egy száll gatyában én is õket fehérnemûben és gatyában, ugyan olyan ez mint ha strandon volnánk, egyáltalán nem szégyelõsködök a párom sem az én szüleim elõtt.
2018. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!