Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy magyar és egy grúz járhatnak?

Egy magyar és egy grúz járhatnak?

Figyelt kérdés

úgy értem hogy a fiú grúz én pedig magyar vok a fiú 14 éves

és csak a vallása miatt érdekelne hogy nem-e tiltja

különben csak ezért nem merünk járni

ő meg nem akarja megmondani h nem-e tiltja a vallása

amúgy már 1 éve szerelmesek vagyunk egymásba

13/l


2010. jún. 25. 00:23
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Grúz
2010. jún. 25. 08:29
 22/28 anonim ***** válasza:
akkor viszont ortodox keresztény, és vallási szempontból SEMMI nem ellenezné a kapcsolatotokat......tehát ez akkor vagy csak egy kifogás, vagy nem vagy szimpatikus a szüleinek, vagy a szülei nem akarják, hogy ilyen fiatalon barátnője legyen....vagy egyéb....de vallási oka nem nagyon lehet akkor.Szóval ha, akkor nem az a probléma, hogy különböző nemzetiségűek vagytok, vagy vallási okok, hanem valami más állhat a háttérben.Habár mondjuk hallottam már olyanról, hogy nagyon vallásos családokban nem nézték jó szemmel azt, ha a gyerekük olyasvalakivel jött össze, aki más felekezethez tartozik, pl. katolikus reformátussal....ez viszont nagyon ritka, és inkább ilyen vallási fanatikusokra jellemző...
2010. jún. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg valamilyen muzulmán (szekta) vallású lehet, ahol tényleg nem lehet "járni"... Főleg, hogy a fiú tudja, hogy tilosban van a leánnyal. Szerintem tényleg érdemes óvatosan kezelni a dolgot, amíg nem tudjátok (főleg te, kérdező), hogy a családja mit szól a dologhoz, mert ez nem csak bonyodalmakhoz vezethet, hanem komoly problémákhoz. A muszlimok nem "ha megdobnak kővel, dobj vissza kenyérrel" típusú emberek...
2010. jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
ismerem a szüleit tök rendesek
2010. jún. 25. 11:09
 25/28 A kérdező kommentje:
jöhetnek még a válaszok köszönöm
2010. jún. 25. 11:55
 26/28 anonim válasza:
100%

Figyelj!

Ha valaki őszíntén szeret valakit akkor nincs akadály legyen szó bármíről akkár a vallásról akár másról. Ha meg ezért nem jártok és féltek mások vélemányétől akkor lehet nem is vagytok fontosak annyira egymásnak és nem szeretitek annyira egymást. De szerintem járjatok akinek meg nem tetszik az ő baja.

puszika

2010. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Végül mi lett
2021. márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Végül mi lett? *
2021. márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!