Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy magyar és egy grúz járhatnak?

Egy magyar és egy grúz járhatnak?

Figyelt kérdés

úgy értem hogy a fiú grúz én pedig magyar vok a fiú 14 éves

és csak a vallása miatt érdekelne hogy nem-e tiltja

különben csak ezért nem merünk járni

ő meg nem akarja megmondani h nem-e tiltja a vallása

amúgy már 1 éve szerelmesek vagyunk egymásba

13/l


2010. jún. 25. 00:23
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

*járhat?

csak rosszul irtam ki

2010. jún. 25. 00:30
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
A szerelem nem ismer nemzeti ellentéteket.
2010. jún. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

A grúz az egy nép, mint a magyar. A fiú ezért grúz nemzetiségű, nem vallású! Magyarok között is van sokféle vallású római és görög katolikus, református, mohamedán, Krsna-hívő,stb. Ugyanez van a grúzoknál is.


Kérdésedre a válasz : IGEN, együtt járhattok.

2010. jún. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
68%

ha szerelmes beléd, akkor mért titkolja, hogy tiltja-e a vallása? nem nagyon értem az egészet. most akkor ő tudja, csak nem akarja elmondani, vagy ő se tudja? kicsit zavaros....

(egyébként olyan, hogy "nem-e tiltja" nem létezik, azt úgy mondjuk magyarul, hogy "nem tiltja-e)

2010. jún. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
én úgy tudtam h csak feleségük lehet
2010. jún. 25. 00:32
 6/28 A kérdező kommentje:

ő tudja csak nem akarja elmondani a helyesírási hibákért bocsánatot kérek

köszönöm a válaszokat

2010. jún. 25. 00:34
 7/28 anonim ***** válasza:
23%
Nem járhatnak. Én tiltom meg személyesen.
2010. jún. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

A grúzok nagy része ortodox keresztény, ami egy Magyarországon is elterjedt vallás, igaz a grúz ortodox egyház némileg különálló, de nem hinném hogy jelentős különbségek lennének.Egy kisebb részük muzulmán.

Nem tudom, hogy te milyen vallású vagy, és hogy ő pontoson milyen vallású, de ez elvileg nem jelenthet akadályt, hacsak nem nagyon vallásos ő, meg a családja, ugyanis ha tkp. ha szigorúan vesszük, akkor az összes történelmi keresztény felekezet, valamint az iszlám szerint is a házasságig meg kell őriznünk ártatlanságunkat, ill. azzal, akivel "járunk" később megházasodnunk, viszont ezt az emberek többsége ma már nem veszi ennyire komolyan, sem Magyarországon, sem pedig Grúziában.Amennyiben a család tényleg mélyan vallásos, akkor lehet, hogy nem néznék jó szemmel, hogy a fiúknak barátnője van ilyen fiatalon, de ennek nincs köze ahhoz, h különböző nemzetiségűek vagytok.

2010. jún. 25. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Grúzzal járhatsz. Ha ez elírás, és igazából DRÚZról van szó, akkor már nehezebb a helyzet.
2010. jún. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
60%
szerintem, meg a gyerekeknek éjjel fél egykor már aludniuk kellene még a szünetben is ...
2010. jún. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!