Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy magyar és egy grúz járhatnak?

Egy magyar és egy grúz járhatnak?

Figyelt kérdés

úgy értem hogy a fiú grúz én pedig magyar vok a fiú 14 éves

és csak a vallása miatt érdekelne hogy nem-e tiltja

különben csak ezért nem merünk járni

ő meg nem akarja megmondani h nem-e tiltja a vallása

amúgy már 1 éve szerelmesek vagyunk egymásba

13/l


2010. jún. 25. 00:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
73%
Hú,tényleg, GRÚZ, hanem DRÚZ, ami egy iszlám szekta, akkor valószínűleg tényleg kizárt, ugyanis a drúzokhoz sem betérni nem lehet pl., és csakis drúzokkal házasodhatnak, ill. lehet kapcsolatuk, még más (nem drúz) muzulmánokkal sem házasodhatnak!!
2010. jún. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
úgy értem, h HA NEM grúz, hanem drúz.....
2010. jún. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki is itt él a családja, akkor talán meg lehetne őket kérdezni. Egyébként pedig, ha titkolózik, akkor valószínű, hogy tudja, hogy tilosban jár.
2010. jún. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj már bele, ha lehet feleségük, őt mégis akkor látják először mikor az oltárnál kimondják az IGEN-t? Elég bizarr lenne...Hol lenne ott a szeretet, vagy legalább a tisztelet. A feleségét is úgy ismeri meg, ha először randevúzgat vele. Szóval szerintem járhattok, IGEN!

Legyetek boldogok, és szeressétek egymást! :D

2010. jún. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

asszem azért mégis csak van itt vmi

de ma felhívtam és megmondta hogy nem lehetne és őt ez nem érdekli mert nagyon szeret



am meg nem voltam álmos

2010. jún. 25. 08:00
 16/28 A kérdező kommentje:

és az utolsónak köszönöm a jókivánságait

remélem neked is van pasid/csajod és szeretitek egymást

mert mi nagyon szeretjük egymást

2010. jún. 25. 08:01
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, járhattok. Nekem van egy ismerősöm, magyar lány, az ő barátja kurd. Mi mindnyájan itt élünk Angliában. Néha összejárunk evvel az ismerősömmel, a srác rendesnek tűnik. Kicsit látszik rajta, hogy más a felfogása, mint a mienk, de ez nem feltétlen azért van, mert nem magyar. Született 8 hónapja egy kislányuk, szerintem tök mázlista a kislány, 3 nyelven fog majd beszélni:D Egyébként a lány felvette a fiú vallását, mert a fiú vallásosabb, de a lány is az volt már előtte is. Nem viszik túlzásba mondjuk a vallás űzését. Azt tervezik, hogy elköltöznek Kurdisztánba, de a srác azt mondta, hogy ha a párjának nem működne a dolog, visszajönnének, mert el tudja képzelni, hogy milyen lenne, ha ő neki kellene Magyarországra költöznie. Csak azért akar Kurdisztánba költözni a srác, mert most úgy látszik, javult ott a helyzet, és a szülei tudnának segíteni nekik. Amúgy nem mozdulnának Angliából.

Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, működik a dolog. Azt mondják, mindenkinek van egy lelki társa, de nem mindenki találja meg. Lehet azért nem, mert valaki szerencsés, és a lelki társa ott van, ahol éppen ő tartózkodik, de valakinek más országban kellene megtalálnia a párját.

Szóval szerintem hajrá:D

2010. jún. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

a szüleim nem nagyon szeretik a fiút

de mi megfogadtuk hogy kitartunk egymás mellett

2010. jún. 25. 08:08
 19/28 anonim ***** válasza:

De áruld már el, hogy tényleg Grúz-e, tehát Grúziából, aminek a fővárosa Tbiliszi, származik, vagy Drúz vallású, ugyanis tényleg Drúz, akkor tényleg nagy akadályai lennének a dolognak, ha viszont Grúz, akkor elég nehezen elképzelhető....

Tehát melyik országból jött? Drúzok főként Libanonban, Szíriában és Izraelben élnek...

2010. jún. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
jav:....HA tényleg drúz....
2010. jún. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!