Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek van egy esetleg több...

Akinek van egy esetleg több komoly hobbija, hogy viseli el a család?

Figyelt kérdés
Gondolok fiatalokra (ott a szülők) idősebbekre (pár,gyerekek). Támogatnak, vagy zavarja őket? Pl gitározás
2018. okt. 18. 15:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
1-es: konkrétan hogy néz ki, hogy nem engedi meg?
2018. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 $$$$$ ***** válasza:
51%

5 ös engem is majdnem annyira lepontoztak mint téged pedig én is csak

a kérdésre válaszoltam 😂 . És az én válaszom is csak 67% ban hasznos XD. Pacsi ✋😂

2018. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 $$$$$ ***** válasza:
51%
Na már csak 50% ban hasznos XD . Aki lepontozott meg tudja indokolni hogy miert ?
2018. okt. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
42%

Az utóbbi 3-4 napban minden válasz le van pontozva, de brutálisan, mintha hadjárat lenne a válaszolók ellen.

A gyerekvallalas-neveles kategóriába járok még ezen kívül. Dettó ez megy.

2018. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem a tanulás a hobbim, de magamnak fedezem :) Egyszerűen rengeteg terület érdekel...
2018. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Metionin ***** válasza:
90%
Én olvasok és rajzolok, gyerekkoromban nem nézte jó szemmel anyám, mindig zsarolt hogy a tanulás rovására fog menni. Ha hiba volt a dolgozatomban, egyből azzal jött hogy mert a sok hülye könyv meg a firkálás. Énekelni is szerettem de azt eltűrte mert lehetett menőzni a fellépéseimmel, csak otthon nem lehetett gyakorolni.
2018. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok, semmi hisztire/veszekedésre vagy még rosszabbra ne gondolj, csak egyszerűen amikor szóba jött, és mondtam hogy szeretném újra csinálni azt mondta nem, mert már van egy gyönyörű kisfiunk. Persze létezik ennél sokkal veszélyesebb sport, és én is elég ügyes vagyok, de elég egy rosszul sikerült trickline-os nap egy picit magasabban kifeszített kötélen és ott a baj (ha nem is hatalmas.). Annyiban igaza van hogy még nagyon pici a babánk, nem kéne lesérülnöm mellette, én is 100%ban akarom ellátni, úgyhogy rá bólintottam. (Majd ha nagyobbacska lesz elő veszem megint a témát. :D )
2018. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!