Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek van egy esetleg több...

Akinek van egy esetleg több komoly hobbija, hogy viseli el a család?

Figyelt kérdés
Gondolok fiatalokra (ott a szülők) idősebbekre (pár,gyerekek). Támogatnak, vagy zavarja őket? Pl gitározás
2018. okt. 18. 15:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Én egy extrém sportot űztem, slackline-oztam, nagyon szerettem. A párom nem örült neki, de nem tiltotta, viszont terhes lettem. Szülés után szerettem volna folytatni, de most már határozottan nem engedi, nehogy megsérüljek.
2018. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Versenyszerűen sportolok ami az életem nagyrészére kihat, gondolok itt a rendszeres edzésre, hogy a szobám teli van sportszerekkel és gyakorlócuccokkal, a barátaim nagyrésze szintén sportoló és nagyon fontos nekem a csapatom, kis közösség vagyunk így nagyobb az összetartás.

Egyáltalán nem veszik komolyan, az egyetlen dolog ami érdekli őket az az hogy állítólag teli vagyok sebekkel meg sérülésekkel (4 év alatt egy ujjtörésem volt mindössze), hogy milyen drága sport holott mindent magamnak fizetek és még a nevét se tudják.

Szóval így :D

2018. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%

Motorozásnak ritkán örül bárki is, ezzel a beállítottsággal szerintem születni kell, szerencsére magam tudom finanszírozni így sose lesz vita ebből senkivel, az a nő aki magától nem fogja díjazni, az keressen majd mást.


Számomra az még egy papucs dolog, amikor olyan hirdetést olvasok hogy eljegyzés, családalapítás miatt eladó egy gép

2018. okt. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
61%
"Ki a sportnak él, ki a kábítószernek!" Tivtivy
2018. okt. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a motorozás ilyen (16 éves lány vagyok). Apám támogat benne, anyagilag is, mert tudja, hogy ha megtiltja, később megoldom egyedül, saját pénzből, így meg valamilyen szinten tud tanítani, vigyázni rám amíg úgymond kezdő vagyok. Anyám ellenzi, pénzzel nem támogatja az egészet, de meggyőztük, hogy legalább fogadja el.
2018. okt. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 $$$$$ ***** válasza:
60%

Motorozás azon belül endúrózás . Persze utcán is tolom XD . De az endúrózás a kedvencem... Nem örülnek neki de elfogadják...

18/F

2018. okt. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

H anno komolyan vettem. Thai box, vizisi ,lovaglas (lovazni neha meg jarok).

Kol viselte...tamogadtak.

2018. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én fotózok, senkit nem zavar.
2018. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

"számomra az még egy papucs dolog, amikor olyan hirdetést olvasok hogy eljegyzés, családalapítás miatt eladó egy gép"


Tudja a fene. A vejem volt nagy motoros, nagy méregdrága gépe volt, fogalmam nincs milyen, nem értek hozzá. A lányom sem volt ellene, együtt is jártak motorozni sűrűn.


Aztán, amikor megszületett a kisunokám, egyszerre csak úgy döntött, eladja. Mert ez a hobby nem apukáknak való. A testi épsége hirtelen fontossá vált, mert lett egy felnevelendő gyereke. Istenbizony, a lányom volt az, aki megkönnyezte, amikor elvitték a motort.

2018. okt. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
#5 vagyok. Érdekelne, miért lettem ennyire lepontozva, csak a kérdésre válaszoltam...
2018. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!