Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg engednétek a PS3-at 4...

Meg engednétek a PS3-at 4 égészes bizonyítvánnyal?

Figyelt kérdés
Olyanoktol kérnék választ akik szülők :) A fiamnak 4 egészes lett az év végi átlaga . Most eszébe jutott hogy ő sajátpénzböl venni akar egy Playstation 3-at ti engednétek neki ?? Az év végi bizonyítványában volt 3 db hármas a többi mind 4-5 !!! Válaszokat várok :D
2010. jún. 23. 23:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szerintem a 4-es átlag nem rossz bizonyítvány, persze attól is függ milyen tűrgyakból van a 3-as és az 5-ös. Nekem is kb. 4-es bizonyítványaim voltak, kémiából fizikából sokszor kettes, azóta van két diplomám és nagyon jól megvagyok a nélkül, hogy megtudnék oldani egy kémiai egyenletet.

Kérdező nagyon eltüntél, döntöttél már?

2010. jún. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Igen döntöttem hogy ((((Igen megengedem)))) :) De azért még jöhetnek a válaszok :D
2010. jún. 26. 23:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!