Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg engednétek a PS3-at 4...

Meg engednétek a PS3-at 4 égészes bizonyítvánnyal?

Figyelt kérdés
Olyanoktol kérnék választ akik szülők :) A fiamnak 4 egészes lett az év végi átlaga . Most eszébe jutott hogy ő sajátpénzböl venni akar egy Playstation 3-at ti engednétek neki ?? Az év végi bizonyítványában volt 3 db hármas a többi mind 4-5 !!! Válaszokat várok :D
2010. jún. 23. 23:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Hány éves?
2010. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
A négyes az olyan mintha elkötött volna egy kocsit!Vágd le a kezét a kis rosszcsontnak!
2010. jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%
Sajátból nyugodtan
2010. jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
45%
nem, de nem a bizonyítványa miatt, hanem mert nem tudná hová kötni, mivel tv-t nem tartunk és nem szándékozunk ezen változtatni :D
2010. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
xbox elite jobb ;) :D
2010. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha saját pénz akkor nem mindegy mire költi?
2010. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen,az nem is olyan vészes bizi. És te mint szülő nagyon meglepödsz majd mi mindenre jó az a Ps3 kütyü. Legalább értelmes dologra költi a pénzét!
2010. jún. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

Ha hiányozna a pénzéből, kipótolnám. És vennék neki hozzá egy kis TV-t is. Elgondolkoztál már azon, hogy még apa létedre sincs jogod egy ilyen mindennapi eszközt, mint a televízió, megvonni a gyerekedtől? Még jó, hogy az iskolába elmehet. A többi gyerek természetesnek tartja, hogy az interneten tanul, a te fiad meg csak a szomszédba nézhet tv-t. Nőhöz majd elengeded, vagy majd te foglalkozol ezzel is. Nagy az isten állatkertje. Neked még rendes értékítéleted sincs, hogy egy ilyen dolgot itt kérdezel meg. Most majd pontozzál le. Látod ezért vagyok 64%-os, és az olyan marha, aki még a nevét sem tudja rendesen leírni 98%-on áll.

És a befejezésed: "Válaszokat várok" Én úgy fogalmaztam volna, hogy Válaszokat kérnék. Vagy Tanácsokat kérnék. De te dirigálsz.

2010. jún. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

kérdező!

neked beleszól a gyereked, h mire költsd a pénzed?

nem? naugye.

2010. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

mi köze az átlagnak a ps3-hoz? Valamint ha a saját pénzéből veszi, akkor nem mindegy???

Én is kipótolnám neki simán..


28/N

2010. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!