Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy megértse?

Mit tegyek hogy megértse?

Figyelt kérdés
Anyukámék elváltak. Anyunak van egy barátja, nős ezért csak titokban járhatnak. Ez a hapsi folyton bántja és apukám ha feljön szerelni valamit akkor kiakad. Már azt sem engedi hogy közösen vegyenek telefont mert egyszerre jár le a szerződés.Mit tegyek hogy anya megértse ez így nem mehet tovább.
2010. jún. 23. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki kerek perec, hogy neked ez nem jó, és neki sem az, akár hogy is gondolja. Nem tudom milyen a kapcsolatod vele, de próbálj leülni és nyíltan beszélni az érzéseidről. Aztán az már az ő döntése, hogy hogyan alakítja az életét.
2010. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem értem mit mondasz.. Ez a hapsi folyton bántja és apukám ha feljön szerlni valamit akkor kiakad... Nem értem.. Anyukádat bántja ez a koma? Vagy mi? Meg ki szerel?
2010. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez számomra érthetetlen. Ki mit szerel amikor ki mit bánt? Sajnálom, de nem értem amit írtál.
2010. jún. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az apám ha kell valami nekem vagy kell megcsinálni nálunk valamit megcsinálja. Olyankor ez a hapsi kiakad hogy miért járkál fel apám ha egyszer elváltak
2010. jún. 23. 22:26
 5/7 anonim ***** válasza:

még neki van pofája kiakadni, aki nős??? eszem megáll.


én sz.rnék rá nagy ívben, és mindig az apám pártjára állnék.

nehogymár pattogjon. semmi köze hozzád sem apukádhoz, sem anyukádhoz.

2010. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja, így már értem. Akkor ez a koma egy nagy paraszt... Nem tudok erre mást mondani.. Verd meg vagy én nem tudom...
2010. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy csunya ötlet, de én a feleségnek megirnám, hogy mikor hol van a férje és kivel csalja meg öt.
2010. jún. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!