Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

A gyerekek leültek megnézni az esti mesét, férjem pedig felváltva nézte a konyhai tv-n a meccset és játszott a szgépen sakkot. Úgy gondoltam nincs itt rám szükség, elmentem zuhanyozni. 5-6 perc múlva férjem bekopog, hogy máskor talán ne akkorra időzítsem a zuhanyozásomat, amikor a gyerekek még ébren vannak. Megkérdeztem, hogy ugyanmiért ne, mire ő: mert azalatt egyfolytában tőle kérnek dolgokat és nem tud csinálni semmit.

Mit szóltok? Igaza van? Mit kellett volna reagálnom?

(én csak felvontam a szemöldökömet és nem szóltam semmit, de szerintem nincs igaza...)


2010. jún. 23. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nincs igaza, dehát ezt a férjeddel kellene megbeszélned. Nem tetted helyesen, hogy nem szóltál semmit neki.
2010. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Az a véleményem, hogy ha arra van ideje, hogy meccsezzen, meg sakkozzon, akkor arra is, hogy a gyereket ellássa. És nem egy elfogult nő vagyok, hanem egy 2 gyerekes apuka.
2010. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Honnan vetted ezt a fiút?

Remélem pénzt nem adtál érte.

2010. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
AZ előzőnek igaza van,egyértelműen nincs a férjednek igaza.De hagyd rá!
2010. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Ő nem tudja kiszolgálni a gyerekeket?...
2010. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
kérdezz visza hogy mért ha tőled kérnek te szerinte tudsz mást csinálniXD szerintem ez épp anyira az apuka dolga is mint az anyukájé..
2010. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

1-2 hete elejtette már hasonló szituációban, hogy amíg a gyerek ébren van, addig körülötte kéne ugrálnom, mert nekem ez a dolgom.

Ő munkanélküli, néha eljár feketén dolgozni, abból tudunk enni, azt gondolja ezzel ő megtette a saját részét.

2010. jún. 23. 22:17
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is ilyen.Életképtelenek.2 percre nem hagyhatom itt a 2 gyerekkel,mert egyből pánikol.De mi az amit nem tud?Kakaót csinálni?
2010. jún. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
:-D pontosan! Kakaót kértek tőle :-DDDDDD
2010. jún. 23. 22:32
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, a férjed munkanélküli, te meg dolgozol?


Ha igy van, akkor az ö dolga lenne a háztartás meg a gyerekek.


Ha nem igy van, azaz neked sincs munkahelyed, akkor az otthoni munkákat meg a gyerekek ellátását felesben kellene végezni.

2010. jún. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!