Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A csaladom kikeszitett, hogy...

A csaladom kikeszitett, hogy jöhetek helyre ebböl?

Figyelt kérdés

Apam összeferhetetlen , egesz gyerekkorom alatt vitazott , morgolódott , hangulatokat csinalt , nem megyek reszletekbe . Tipikus zsarnok .

Mikor meghazasodtam kiderult a ferjem sem sokkal masabb

Evekig idegkimerulesben szenvedtem es most sem jöttem helyre

A ferjemtöl apamekhoz költöztem , onnan vissza a ferjemhez es igy ment az oda vissza evekig , mikor elviselhetetlen lett egyik helyen mentem a masikhoz

Annyi stressz utan mar beszukult az agyam es nem lattam a kiutat

Vegul elvaltam , es egyedul maradtam a gyerekemmel , ami megint nem könnyu , egyedul vinni a szamlakat kiadasokat

Anyam szidja mikor beszelunk telefonon a volt ferjem de apam nem tema, róla szó nem eshet , de a volt ferjem lehet szapulni

Igaz h rossz ember es ferj volt , de apam miert szent ?

Mindegy

Teljesen kikeszultem úgy erzem sehogy nem jó , nem talalom a nyugalmam , az orvosom azt mondta hogy ki vagyok merulve idegileg

Pedig amit tudtam megtettem , karos kapcsolatokat leépitettem , es pihentem is mikor tudtam

Nagyon aggódok nem tudom mi lesz igy , folyton felek a jövötöl !

Mikor jövök helyre ?


2018. okt. 11. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Mikor végre abbahagyod a mások hibáztatását a saját sikertelenséged miatt.
2018. okt. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy anyud elviselu apádat, az az ő dolga. Ezért nem szapulja. Egyetértek elsővel. Próbáld meg megoldani a saját kis életed, már csak a gyerekeid miatt is. Ne keress kifogást, hogy milyen volt apád, meg a férjed! Te legyél jó anya! Ez független mindenkitől! Ha az anyagiak nem befolyásolnak, egyikhez se költözz vissza a világért se. Éld az életed, és teremtsd meg azt a családi légkört, ami eddig neked nem adatott meg!
2018. okt. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen , csak a gond az, hogy idegileg kimerultem mára es nem jövök helyre . Mondjuk ez a kulcsmondat a szövegben , de ez nem vevödik eszre . Nem hibaztatok senkit , ez volt a hatter , de nem jöttem helyre
2018. okt. 13. 10:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!