Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írhatok neki levelet? Nem gáz ez?

Írhatok neki levelet? Nem gáz ez?

Figyelt kérdés

Volt egy kedves tanárom, akinek szinte annyit köszönhetek, mint a saját szüleimnek... Igazából nem tudom megfogalmazni neki szavakban, mert ezek tele vannak érzelmekkel, és annak ellenére, hogy tudom, érdekelné, és örülne neki, mégsem merem elmondani szóban. Így leírnám levélben, hogy mit köszönhetek neki, mennyit segített nekem, megszerettette velem a tárgyat, az életet. :)

Csaj vagyok, ő nő, nem gáz??? Merjek neki írni vagy ilyet nem szokás, vagy minek? Ki akarom fejezni, h örültem, h megismerhettem.. levélben nyílt lennék. Megtegyem??


2010. jún. 23. 21:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én úgy kezdtem, hogy:


Kedves Tanárnő!

Köszönöm, hogy bízott bennem és segített, hogy bebizonyítsam, hogy tudok ha akarok....... és aztán jöttek a dolgok maguktól.

2010. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!