Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írhatok neki levelet? Nem gáz ez?

Írhatok neki levelet? Nem gáz ez?

Figyelt kérdés

Volt egy kedves tanárom, akinek szinte annyit köszönhetek, mint a saját szüleimnek... Igazából nem tudom megfogalmazni neki szavakban, mert ezek tele vannak érzelmekkel, és annak ellenére, hogy tudom, érdekelné, és örülne neki, mégsem merem elmondani szóban. Így leírnám levélben, hogy mit köszönhetek neki, mennyit segített nekem, megszerettette velem a tárgyat, az életet. :)

Csaj vagyok, ő nő, nem gáz??? Merjek neki írni vagy ilyet nem szokás, vagy minek? Ki akarom fejezni, h örültem, h megismerhettem.. levélben nyílt lennék. Megtegyem??


2010. jún. 23. 21:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem őszintén örülni fog. Bátorság! :)
2010. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ebben semmi gáz:)
2010. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülne neki, és egyáltalán nem gáz, hogy Te lányként tanárnőnek írsz! Emellett szerintem neki ez egy elismerés is lenne, hogy milyen jó tanárnő! Tedd meg, megbánni nem fogod!
2010. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Néha annyira utáltam az életet, és visszaemlékeztem, hogy miket mondott, és úgy voltam vele, h nem szabad feladni, hisz ő ezt mondta.. úgy érzem, megtanított sokmindenre, és sosem felejtem el. már most hiányzik..


de hogy kezdhetnék bele? írjam le, hogy nem szoktam ilyet írni, de most úgy éreztem, hogy muszáj? :D

2010. jún. 23. 21:46
 5/21 A kérdező kommentje:
Most nem tudom, miért, de elkezdtem sírni.. Annyira szeretem, mindig bíztatott, az érettségin is.. nélküle nem hiszem, h idáig eljutok. sztetek gáz lenne, ha sok rossz fogalmazás lenne benne?
2010. jún. 23. 21:47
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én meg is tettem ezt. Mikor elballagtunk 4.ből az osztályfőnökömnek írtam. Nagyon sokat köszönhettem neki, nélküle nem lennék most ott ahol vagyok. Persze a szüleim támogatása is kellett, de volt egy tanár a suliban, aki mindig is el akart nyomni, és az ofim kiállt mellettem. Nagyon hálás voltam neki, és megírtam. Habár én nem tudtam a címét, ezért iwiwen írtam.
2010. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Am én is csaj vagyok és az ofim is nő volt.
2010. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én is írtam az egyik tanáromnak.Aztán az lett a vége,hogy visszaírt,hogy nagyon örül,hogy írtam,és elsírta magát a szöveg olvasása közben.Ő nő,én lány vagyok,szóóval:D és aztán élőben előhoztam neki az üzenetének a tartalmát,kíváncsi voltam,hogy mit reagál rá.Mondtam neki,hogy jól esett az,hogy írta:"Nagyon szeretlek.."...de nem engedte befejezni a mondatot,megfogta a fejem mindkét kezével és azt mondta,hogy:"Persze,hiszen te egy aranyos csaj vagy!" és aztán megöleltem,és mondtam,hogy "Én is szeretem magát":D
2010. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Általában ilyen levél írásakor ha az ember utat enged az érzelmeinek, az a legjobb. Akkor is, ha vannak benne nyelvtan (nyelvhelyesség, fogalmazási) hibák. Arra azért ügyelj, hogy helyesírási hiba ne legyen, de a többi simán belefér. Nem ez a lényeg. Ha te így tudod hitelesen kifejezni az érzelmeid, akkor így lesz a levél tökéletes.
2010. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak próbáld meg leírni az érzelmeidet! Nem kell azon görcsölni, hogy egy jól sikerült fogalmazás legyen belőle!
2010. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!