Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írhatok neki levelet? Nem gáz ez?

Írhatok neki levelet? Nem gáz ez?

Figyelt kérdés

Volt egy kedves tanárom, akinek szinte annyit köszönhetek, mint a saját szüleimnek... Igazából nem tudom megfogalmazni neki szavakban, mert ezek tele vannak érzelmekkel, és annak ellenére, hogy tudom, érdekelné, és örülne neki, mégsem merem elmondani szóban. Így leírnám levélben, hogy mit köszönhetek neki, mennyit segített nekem, megszerettette velem a tárgyat, az életet. :)

Csaj vagyok, ő nő, nem gáz??? Merjek neki írni vagy ilyet nem szokás, vagy minek? Ki akarom fejezni, h örültem, h megismerhettem.. levélben nyílt lennék. Megtegyem??


2010. jún. 23. 21:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy kezdjek bele???:( nincs ötletem, magyar tanár ráadásul..
2010. jún. 23. 21:51
 12/21 A kérdező kommentje:

A helyesírással azt hiszem, nem lesz baj, viszont azzal igen, hogy nem mindent tudok értelmesen leírni neki. Valaki, aki csinált már ilyet, nem segítene nekem???

Holnap adnám oda neki, utolsó napon..

2010. jún. 23. 21:53
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Kezdhetnéd így például:

Sohasem gondoltam volna, hogy egy tanár(nő) ennyire közel állhat egy diák szívéhez, de örülök, hogy ez megtörtént velem....

2010. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én úgy kezdtem még annak idején,hogy "Az érzések olyan dolgok,amik nem az emberek agyában,hanem a szívében születnek meg.Az én szívemben is megszülettek már pár éve..":D és akkor leírtam konkrétan h. az igaz szeretetet nem lehet megmagyarázni..és hogy csak jött az,hogy szeretem..meg ilyenek:)

Nekem is hiányzik a tanárom:( de az a jó,hogy még találkozhatok vele bőven:D

2010. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

ez jó nagyon.. köszi!


segítene nekem vki msnen? légyszi vki.. tudom, egyedül kellene, de egyszerűen nem tudom hogy megírni.. meg nem tudom, mennyire lehetek érzelgős..

leírjak e olyat, hogy néha élni se volt kedvem, és eszembe jutott a szava..?

2010. jún. 23. 21:58
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Írhatod, ohgy még nem írtál ilyen levelet de most fontosnak gondoltad,ohgy leírd mert a tanárnő neked sokat jelentett az elmúlt évekbe.. stb

Azt is bele írhatod a végén,hogy elnézést ha valahol nem fogalmaztam túl jól, de másképp nem tudtam szavakba önteni...

Ha akarod és még nem feküdtél le és írtál már priviben átküldöd elolvasom.

Én csak egy irodalom és fogalmazás kedvelő anyuka vagyok:)

2010. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
ÍRJ PRIVÁTOT,ÉS ADD MEG AZ MSN CÍMED:D
2010. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szia!

szerintem ez nagyon jó ötlet!:)

Biztos nagyon fog örülni neki, gondolom ő is szeret Téged.:)

Írd le neki, h mennyire hálás vagy a sok biztatásért, hogy érdekessé tette a tantárgyát, h milyen szép emlékeid vannak a közös munkáról, vagy ahogy gondolod-ezek csak tanácsok.

Nyugi,csak természetesen!;)

2010. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szívesen dumálnék veled amúgy is,és ha elolvashatnám h. mit írtál neki:D majd írok véleményt=) mintha én lennék a tanár.
2010. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
vegyetek fel légyszi: tothluca95@hotmail.com
2010. jún. 23. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!