Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselked így a párom ha...

Miért viselked így a párom ha felhozódik a gyerektéma?

Figyelt kérdés

Ma pl a tesóm kisfia(14)felhozta hogy mikor jön már a baba,mert már nagyon jó volna.Erre ő azt mondta hogy hagyjuk már,és szó nélkül felment,otthagyott minket.Már 4éve hogy 1ütt vagyunk.És már mindenki szeretné ha jönne a baba,csak a párom(25) nem szeretné.

23/L


2010. jún. 23. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hááát 25 évesen szerintem teljesen érthető, hogy nem akar még. Házasok vagytok?

Bár szó mi szó kissé bunkón reagált.

2010. jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg azért, mert nem szeretné, ha "jönne a baba"?
2010. jún. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, ő még nem érzi magát érettnek az apaságra, ami azért 25 évesen nem meglepő. Szeretne valami karriert, biztos hátteret, még egy kis szabadságot, nem vágyik még kisbabára.

A férfiak később érnek mint a nők, és nincsenek olyan erős szülői ösztöneik.

2010. jún. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Logikus a válasz....
2010. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Jó megértem,de ilyenkor mindig bunkóan reagál(pl.Most szó nélkül felment,nem úgy válaszol).Mondhatna normális választ hogy pl:térjünk vissza a témára kb 2év múlva,vagy hasonló.

Szülőknél lakunk,de ő sajnos nem akar külön menni tőlük.Pénzünk van,de amúgy elférne a baba a szülői háznál(nem ide akarok szülni,hanem sajátba)is.

Még fiatalok vagyunk megértem hogy nem akar még babát,de akkor is válaszoljon normálisan.

2010. jún. 23. 20:52
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom,nem ez az első eset,hogy piszkáljátok ezzel,főleg,ha még egy kisgyerek is ezzel jön. Ha még az is vita köztetek,hogy hol lakjatok,akkor főleg nem csodálkozom,hogy még nem akar gyereket.

Először rakjátok rendbe a kapcsolatotokat,oldjátok meg a hol lakjunk kérdést,és csak után vállaljatok babát!

2010. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de eléggé idegbetegen reagálok, ha valaki a gyerektémával huzakodik elő. Már nem azért, de kinek mi köze van hozzá?
2010. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem bíztasd arra, hogy beszéljen róla. Kérdezd meg, mit godnol erről? De ilyen felelet választós stílusban: - "biztosan aggódnál nagyon, ha lenne gyerekünk, és esetleg az állásodból kitesznek.. miből tartjuk el."

"Szerintem is korai még nekünk a gyerek, előbb utazgatni kellene kicsit, nem igaz?"

"Szerinted úgy van, hogy amíg el nem kélszült a ház teljesen, addig nem szülhetek?"

És még én arra is tippelnék, hogy egyáltalán nem akar gyereket. Az is lehet, hogy van valami rossz öröklődés a családjában, testi hiba, ilyesmi, és nem kakarja, hogy még tovább öröklődjön. Erre is rákérdezhetsz, pl: "nagymamádnak volt valami betegsége, ami miatt olyan korán meghalt?"

2010. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
25 éves férfi persze hogy nem akar gyereket. Meg gondolom örökké ezzel nyaggatod, persze, hogy hagyjuk máááááár..
2010. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen normális reakció. Engem is kiver a víz a gyerek, sőt még a házasság témától is.
2010. jún. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!