Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő lehetnék? (bővebben lent)

Mitévő lehetnék? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom mi tévő legyek.25éves vagyok és van egy 18hónapos fiam.Van párom is aki 38éves.A problémám a következő:Édesapám házában lakunk lassan 2éve és nem tudtuk fizetni a rezsit felhalmozodott összeg több mint 300.000forint.Ez miatt most szombaton költöznünk kell.

És nem tudom,hogy a párommal költözzek tovább vagy válasszam a nagyszüleimet a gyerekkel.Mikor még nem volt gyerekem a párom sok hülyeségbe belevitt és bőven van tartozásom.Mindig hitegetett,hogy segít fizetni,de a mai napig nem történt semmi.Anyámék azért is zavarják el a páromat,mert adóságot csinált és volt kocsi a nevemen aminek apám volt a kezese és neki kellett kifizetnie 1.3milliót.Ha páromat választom akkor a szüleimet és a nagyszüleim soha többet nem álnak velem szóba(megmondták).Ha a nagyszüleimet választom ők meg elnyomnak majd és nem tudom mit tegyek.Segítsetek,mert Szombat mindjárt itt van!


2010. jún. 23. 15:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én a nagyszüleimet választanám, ne haragudj, de egy ennyi idős férfinek már felnőttesebben kéne gondolkodnia ennél......hitelt, hitelre halmozott, te vagy a kezes, aki most ráadásul nem is tud dolgozni, mert van egy gyerek is.....én ezt a pasit hagynám, mégis mit szeretsz benne???h olyan megbízható???
2010. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Dehát még is a gyerekem apja.Most nöjjön fel apanélkül?
2010. jún. 23. 16:23
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

fizetni? épp, hogy nem fizettek semmit, csak a csaj szülei...a pénzül meg elszórták


menj vissza dolgozni, akkor tudod fizetni az adósságaid

2010. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
apa nélkül jobb a gyereknek, mint egy felelőtlen apával
2010. jún. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
jelen pillanatban az apja már az unokája pénzét is költi, keresésben meg nem annyira jó......szép példa a gyerekednek!
2010. jún. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
inkább apa nélkül nőjön fel, mint étel és fedél nélkül :(
2010. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tartoztok 300 ezerrel,+ apukád kifizetett 1,5 milliót. Ebből már kezdhettetek volna valamit a saját lakás érdekében. Felelőtlenül vállaltál a link párod mellett egy gyereket is. Legalább most viselkedj felelősségteljesen a pici érdekében!

Egy 38 éves férfi nem fog soha megváltozni!

Vagy elmégy a papádékhoz,vagy a szüleidnél maradsz,és a párodat kidobják a szüleid,vgy velemégy és nyomorogsz mellette a gyerkeddel te is.

Szerelemből nem lehet megélni! Fiatal vagy,taalálhatsz még később egy rendes párt is magadnak!

2010. jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!