Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő lehetnék? (bővebben lent)

Mitévő lehetnék? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom mi tévő legyek.25éves vagyok és van egy 18hónapos fiam.Van párom is aki 38éves.A problémám a következő:Édesapám házában lakunk lassan 2éve és nem tudtuk fizetni a rezsit felhalmozodott összeg több mint 300.000forint.Ez miatt most szombaton költöznünk kell.

És nem tudom,hogy a párommal költözzek tovább vagy válasszam a nagyszüleimet a gyerekkel.Mikor még nem volt gyerekem a párom sok hülyeségbe belevitt és bőven van tartozásom.Mindig hitegetett,hogy segít fizetni,de a mai napig nem történt semmi.Anyámék azért is zavarják el a páromat,mert adóságot csinált és volt kocsi a nevemen aminek apám volt a kezese és neki kellett kifizetnie 1.3milliót.Ha páromat választom akkor a szüleimet és a nagyszüleim soha többet nem álnak velem szóba(megmondták).Ha a nagyszüleimet választom ők meg elnyomnak majd és nem tudom mit tegyek.Segítsetek,mert Szombat mindjárt itt van!


2010. jún. 23. 15:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Már csak a gyerek miatt is a biztosat választanám! Valamint egy szóval nem említetted, hogy szereted e a párodat, a kérdésedből nagyon nem ez jött le!Ha tovább akarsz lépni, szerintem apránként, de biztosan! Úgyhogy nagyszülők, majd szép lassan kialakul a saját életed! Sok sikert!
2010. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

mérlegelj!!!Szereted a párodat?Megéri ö hogy elveszítsd a szüleidet?

Hasonló estem volt nekem is,igaz nekem nem tartózás miatt hanem anyám zsarnoksága miatt.Én a páromat választottam.Azóta nem is beszéltem anyámmal 3hónapja.de megérte!!!!!

2010. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szeretem a páromat!Csak félek,hogy mi van ha nincs pénz és kihez forduljak?Mig apám házában laktunk mindig volt aki segített.Papám anno azt mondta adjak esélyt a páromnak és próbáljam meg ha nem megy akkor értem jönnek.De most már nem ezt mondják hanem azt,hogy hova tettem az eszem!
2010. jún. 23. 15:55
 4/17 anonim ***** válasza:
Férjnél vagy vagy csak hivatalos élettársi viszonyban?
2010. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csak élettárs
2010. jún. 23. 16:03
 6/17 anonim ***** válasza:
adósságokat halmoztok, a párod meg elszórja a fizetését másra? ha elköltöztök mi fog változni? 300ezer rezsi rengeteg, azt már egy éve nem fizetitek akkor...élősködtök hol ennek, hol annak a nyakán, ennek akarod a gyereket kitenni?
2010. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De ha nagyszülökhöz nem akarok menni akkor kihez forduljak?
2010. jún. 23. 16:12
 8/17 anonim ***** válasza:
8%
Ha olyan nagylány vagy hogy gyereket tudsz csinálni akkor légy önálló. Örökké nem lesz aki segít. Előbb kellett volna gondolkozni. Hogy lehetnek a mai emberek ilyen tehetetlenek és mába élők?
2010. jún. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
Menj anyaotthonba
2010. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

Tudod ha nektek fontosabb volt a hiteleket fizetni,mint az,hogy ne legyen a fejtek felett gyerekkel tető hát.. nem tudlak sajnálni. Ha nem akarsz a nagyszüleidhez költözni menj albérletbe.. bár azt sem fogod tudni fizetni de sebaj te akartad.. vagyis inkább ti nem?

Vagy menj anyaotthonban ahogy írták, kérhetsz segélyeket is.. de ...

2010. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!