Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a szüleimnek?

Hogyan mondjam meg a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Újra járni kezdtem a volt barátommal. Ő szakított velem és szüleimet eléggé kiakasztotta dolog. Nem tudom,hogyan mondjam meg,hogy újrakezdjük,mert félek,hogy megtiltják.

17/L


2010. jún. 23. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

A szüleidet kiakasztotta,hogy szakítottál a barátoddal?Hát ez furcsa..és akkor most nem engednék,hogy újra járj vele?Felettéb szokatlan eset.Ennyire szerették,vagy mi?:S:D

Szerintem mondd meg őszintén,állj eléjük:

"Anyu,apu!Újra járok a volt barátommal!Szeretem,és nem akarok tőle elszakadni!"

:)szerintem ha szerették,és kiakadtak,mert szakítottatok,akkor majd tuti h inkább örülni fognak,hogy megint együtt vagytok...:):D:P

2010. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy gondolta a kérdező, hogy mérgesek lettek a srácra, mert 'megbántotta' a lányukat.

De tényleg nyugodtan állj eléjük, és mondd meg. 17 éves vagy, majdnem felnőtt. Mondd nekik, hogy kezeljenek is úgy.


21/N

2010. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,a második válaszolónak van igaza. Csak nemtudom,hogyan hozzam fel nekik:S
2010. jún. 23. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el annak a szülődnek, akiben jobban bízol, vagy akiről úgy gondolod, hogy jobban megért. Ő megízleli majd a dolgot, elmondja a másik szülőnek is, majd amikor ő rákérdez elmeséled neki is a sztorit. Nem jó az ha mindketten ott vannak amikor elmeséled, mert ha meglepi őket a helyzet, és köpni nyelni nem tudnak, akkor lehet hogy hirtelen olyat mondanak amit nem gondolnak komolyan. Alakíts ki egy bennsőségesebb helyzetet, pl kimész segíteni anyukádnak a konyhába, beszélgettek erről arról és felhozod a végén. Ha vele töltöd a nap egy részét és közben hozod fel, sokkal könnyebben feldolgozza mint úgy, hogyha csak odabököd neki, hogy anya járok x-szel újra, és lelépsz. Szóval szerintem így racionálisabb, és kedvezőbb lehet a végeredmény. Sok szerencsét :)


Mikor nekem volt ilyen, anya csak annyit mondott hogy: te tudod. :)

2010. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:)
2010. jún. 23. 14:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!