Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért fontosabb a sör meg a...

Mért fontosabb a sör meg a haverok mint a család?

Figyelt kérdés
Párom pár hónapja később jön mindig kitalál valmit hogy ezt kellet azt kellett csinálni azért jön később. Majd mindig kiderül hogy sörözőtt a haverjával.
2018. szept. 29. 14:50
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
39%

Igen ez lenne a normális, nem a piálás, de merem feltételezni, hogy nem most kezdett el a haverjaival összejárni és piálgatni, hanem már a gyerek előtt is ilyen volt.

Ezért kell jól meggondolni, hogy kinek szülsz gyereket.

Ahogy látom mégiscsak azzal van a gond, hogy piálni jár, nem azzal, hogy nem őszinte. Vagy ha őszintén bevallaná, hogy hová is megy, akkor te elengednéd veszekedés nélkül? Lehet, hogy csak azért nem mondja meg, hogy ne legyen vita belőle.

2018. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
56%
Nem védekeztünk.. Akkor becsúszott marad.Lehet csak mondta de nem tudta mivel jár,lehet te se vagy már vele olyan mint a babóca előtt,sok nő ha anya lesz elfelejt nő lenni.
2018. szept. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
27%
Nem lehet, hogy meleg és a pasijával jár 'sörözni' ?
2018. szept. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
87%
Kommunikáció! Annak oka van, hogy ő nem akar otthon lenni!
2018. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Biztos van benne valami szerintem minden nő megváltozik. De ez a normális hisz anya lesz. Ez teljesen megváltoztatja a nő életét tuti. A férfiet kevésbé. Kevesebbet foglalkozom vele mivel gondoskodom a fiunkról. De amikor csak van időm vele töltöm. Tényleg próbálok baba mellett mindent megtenni mint pár és mint háziasszony. Nem hinném hogy oka lenne arra hogy ne akarjon haza jönni. Igen mindig is ilyen volt volt hogy napi 4-5 sört ivott. Gyerek előtt többet ivott szerintem.
2018. szept. 29. 20:27
 36/44 A kérdező kommentje:
Anno szurtam el mert annyira szerelmes voltam hogy soha semmiért nem szoltam olyan voltam mint egy női papucs. Féltem hogy ha kinyitom a szám elveszitem őt. Aztán mostanra már besokaltam. Oo dehogynem szólnék az őszinteség miatt veszekednék is . Utálom ha hazudik.
2018. szept. 29. 20:42
 37/44 anonim ***** válasza:
72%
Jobban érzi magát a haverjaival, meg a sörözés jobban esik neki munka után, mint a családozás veled, meg a gyerekkel. Sajnos a gyereket nem lehet visszadugni, hogy bocsi, mégse jött be a dolog, nem tetszik ez az életstílus. Le kellene ülni vele bezsélni, őszintén, nem vádaskodva, hogy mi hiányzik neki a régi életéből, mit keres, mert nektek kettőtöknek (nem neked egyedül) kellene megtalálni a módot arra, hogy ne a gyerekről szóljon az életetek, hanem magatokról, és annak csak egy része legyen a gyerek. Nem mindenkinek jön be a "gyerek körül forog a világ" , és mindnet alárendelni neki.
2018. szept. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
62%
Tipikus eset, a baba megszületik, apuka rájön, hogy ez nem is olyan jó buli, és igyekszik minél kevesebb időt tölteni otthon. Anyuka meg rájön, hogy egy baromnak szült gyereket, és boldogtalanságban fogja leélni az életét, mert pénze persze nincs elköltözni és egyedül nevelni egy gyereket.
2018. szept. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
53%

35

Itt a kérdésedre a válasz. Egy önző alkoholista, sajnos.

2018. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
91%
35: És akkor mi a meglepő, ha eddig is így viselkedett, amióta csak ismered?
2018. szept. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!