Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért fontosabb a sör meg a...

Mért fontosabb a sör meg a haverok mint a család?

Figyelt kérdés
Párom pár hónapja később jön mindig kitalál valmit hogy ezt kellet azt kellett csinálni azért jön később. Majd mindig kiderül hogy sörözőtt a haverjával.
2018. szept. 29. 14:50
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
41%
Nem kell megfojtani,foglald el magad barátnőzz. Amugy meg ahol fojtogatják a másikat onnan lelépnek,és igen inkább sose kelljen haza menni lesz..
2018. szept. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
77%
Remélem nincs gyerek.
2018. szept. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
78%

És korábban nem ilyen volt?

Figyelj, általánosságban azt lehet elmondani, hogy a család cuki dolog, de nem életcél, max. egy 25 éves projekt, ha valaki nagyon szereti, de inkább csak az első 1,5 évben 24 órás elfoglaltság egy férfinak - és a nőnek is -, és a személyiségfejlődéshez sem sok köze van.

Úgy néz ki, neki még nem kellett volna családot alapítania, mert nem neki való, de majd elmondod a részleteket a korábbi énjéről, és akkor lehet konkrétabbat mondani.

2018. szept. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
39%

Nahát, mekkora egy szemét ember, amiért van saját élete és barátai, akikkel találkozik néha.

Ha ennyire kisajátítod, annak szakítás lesz a vége, nem mindenki szeret rabláncokkal élni.

2018. szept. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
De van gyerek..
2018. szept. 29. 15:09
 6/44 A kérdező kommentje:
A probléma nem az hogy haverozik. Hanem hogy a szemembe hazudik és kitalál dolgokat. Meg haverozzon de ne már minden nap ez legyen az első úgy hogy én és az egy éves gyerek várja otthon.
2018. szept. 29. 15:12
 7/44 anonim ***** válasza:
77%
Én azért ezt a haverozást is megkérdőjelezném...
2018. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
69%
Akarta ő is vagy csak te,mert hát 90 % előletek menekül bárhová csak oda ne,nem értem egyesek miért erőltetik normális kapcsolatokba egyből a gyereket ami aztán jol tönkre teszi az egészet,Együtt kell élni kettesben amíg lehet.. És nem kell alárendelni mindent a gyereknek,belefulladni apu meg disznek van.. Vannak felnőtt gyerekeim,de nem az életcéljaim voltak...
2018. szept. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
63%
Lehet az a hever egy nő.. :!
2018. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Hát azért remélem nem nő az a haver. Ő jobban akarta a babát mint én.
2018. szept. 29. 15:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!