Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem ezen túl magam?...

Hogy tegyem ezen túl magam? (lent)

Figyelt kérdés

Most ballagtam,és nagyon hiányzik a volt osztályom!

nem igazán jönnek el a fiúk találkozni,inkább otthon kockulnak,még msnen se mind válaszol,mert annyira játszik!

Hogy tegyem túl magam ezen,hogy mostmár nem fogom őket látni a suliban,se máshol???


2010. jún. 22. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
ugyan, osztálytalálkozók lesznek még, és most még mindenki punnyad. nem kell megijedni:)
2010. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyelőre hagyd őket a francba, aztán majd úgy augusztus vége felé szervezz egy osztálytalálkozót. Addigra ők is lehiggadnak, meg hiányolni fogják esetleg az osztályt. Most nem érdemes zargatni őket, mert elküldenének a francba. Türelem osztályt terem.
2010. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én tavaly ballagtam és azt hittem én sem fogom túl tenni magam ezen, de sikerült. Élvezd a nyarat, ne gondolj a régi osztályodra, ha ők sem foglalkoznak veled te is hagyd őket.

És egyáltalán nem biztos hogy nem fogsz velük találkozni, énis azt hittem hogy többé sosem látom őket, mégis egy csomó volt osztálytársammal egy vonattal megyünk, vagy találkozom velük az utcán. Szóval engedd el őket!

2010. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
gondolj a sérelmeidre. emlékezz vissza, mennyiszer megaláztak, kiközösítettek, hányszor sírtál, mert megbántottak. gondolj erre. látod, milyen jó? most már nem hiányoznak.
2010. jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
en 3 eve ballagtam, nekem is nagyon hianyzott az osztalyom..egy darabig..aztan 9. kozepefele mar szinte nem is beszeltem egyikkel se..meg igy nagyon senki nem tartja a kapcsolatot a masikkal.. :S volt legjobb bnom mar van mikor nem is koszon, pedig nem vesztunk ossze semmin.. szal nyugi, hamar tulleszel rajtuk..
2010. jún. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!