Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg gyáva, vagy...

Most tényleg gyáva, vagy mivan? Miért irt ilyeneket? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátom most ismerte be msnen hogy ő gyáva, mindenkitől fél, és hogy senkitől sem védene meg.

De én őt nem igy ismertem meg...

Most kérdezem msnen tőle, hogy "Te gyáva vagy félsz másoktol?" erre irja:"Igen"

kérdezem tőle hogy: "akkor miért szoktál keménykedni és ha mérges vagy valakire miért mondod hogy betudnál mosni neki?"

Erre irja: "az csak poén"

mondom: "akkor te félnél engem megvédeni másoktól?"

erre ő:"Igen"

Mondom:"EZ gáz, szia:S"

erre ő:"Szia"

és leléptem.


De basszus én nem ilyennek ismertem meg. Most komolyan ilyen lenne, vagy miért irta ezeket?

Ez kiábrándító ha tényleg ilyen.:S Én nem akarok egy ilyen puhap*csű pasi mellett lenni. 7Hónapja vagyunk együtt, de ilyeneket még sosem mondott.

Pedig elvileg szeret, de akkor tényleg nem védene meg senkitől ha pl: bántanának, vagy belém kötnének előtte?


2010. jún. 22. 21:25
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

És akkor jövőhéten megyünk nyaralni:S

Hát ezek után baromira nem vágyok sehova se, kettesben vele meg pláne nem. Nincsen hozzá kedvem.

Nem is keresem, őse keres.

2010. jún. 23. 10:27
 22/23 anonim ***** válasza:
És szerinted ez ki érdekel ezek után? Kérdezd meg tőle, ha biztos akarsz lenni abban, amit mondott. Csak rinyálni jössz ide, nincs is valójában semmi kérdésed. Ki nem szarja le, hogy utálod a barátodat b@szki? Fel bírnak idegesíteni az ilyenek...
2010. jún. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem Neki egy kretén állat való,aki alaposan szétveri,nem pedig egy normális barát.Jó dolgában nem tudja már,mit csináljon,inkább a saját barátját alázza.Az ilyeneknek csak gratulálni tudok!
2010. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!