Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennel, ha a fonokod...

Mit tennel, ha a fonokod ilyeneket mondana?

Figyelt kérdés

Leirom a konkret helyzetet: Nehany napig egy par orat a kasszaban kellett dolgozzak, mert szabadsagon volt a kasszas. Ehhez el kellett kernem a kulcsot. Bementem a fonokhoz:

-Megkaphatom a kulcsot?

-A lakaskulcsomat? (sanda vigyor)


Mas: az egyik lany, akivel joban vagyok, talalt egy kiskutyat, es a ceghez hozta.Egyszer, amikor ebedszunetben bejott hozzam, ott volt a fonok is, es megkerdezte tole, hogy van a kutya, majd azt mondta, ha szeretne, elviheti haza. Mondom, hogy ezt en szeretnem. Mire a fonok, a szokasos vigyor kisereteben beszol:

-Aaah, neked inkabb egy nagyobb kutya kellene...

En 23 eves vagyok, o 60, de nez ki 70-nek...


2011. szept. 3. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ha ennyire nem bírod elviselni: ne lépj ki ..érdeklődj hogy vane a közeledben másik munka lehetőség, és ha van és fel is vennének csak akkor lépj ki

vagy tűrd el..ha nagyon összebarátkozol vele még vissza is szólhatsz 1-2 gyengébbet

2011. szept. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Finoman zaklat. Vagy találj ki valami frappáns választ, vagy egyszerűen engedd el a füled mellett. Majd megunja.
2011. szept. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon sok embernek van hasonlo stilusa, tehat fogadd el, hogy a fonokod is kozejuk tartozik!
2011. szept. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eppen ez az. Masoktol mar megszoktam, de egy 60as uriemberbol valahogy nem neztem ki, aki raadasul meg a fonokom is... Visszaszolni nemnagyon mertem, meg eszembe semjutott hirtelen valami frappans, annyira leblokkoltam
2011. szept. 3. 09:44
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Próbáld meg kezelni ezeket a beszólásokat, szólj vissza neki, persze nem durván mert abból baj lehet. Ja és ne lássa rajtad, hogy idegesít vagy zavarban vagy, mert akkor jobban fogja csinálni. Szerintem teszelget, hogy meddig mehet el, meddig bírod, mikor fakadsz ki, ha nem bírod a helyzetet, mert gondolom idegesít, akkor válts munkahelyet, mert az ilyenek szokták előbb- utóbb molesztálni a fiatal beosztottakat.
2011. szept. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nézd Ö is tisztában van vele, hogy bizony vannak Nök aiknek ez bejön és müködik a dolog, különben nem csinálná.

Gondolkozz el rajta, hogy hány kolleganöd kaphat magasabb fizetést vagy hányszor kapott egyszeri nagyobb juttatást.

Ismerek sajnos ilyen "embert" és tudja, hogy megkaphatja öket, mert igyekeznek feljebb jutni az emberek.

2011. szept. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az öregemberekkel csak az öregasszonyok tudnak szót érteni és viccesen hárítani

a fiatalokat egyszerűen nem veszik komolyan az öregek

és ha még nő is az a fiatal, akkor pláne nem.

2011. szept. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nah a vén kujon. Vannak ilyenek én is találkoztam már ilyennel. Csak nem a főnököm volt. Elég rosszul viselném ezt. Nem szeretem ha vki ennyire "rámgerjed".
2011. szept. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyik füleden be, a másikon meg ki.

Az én tapasztalataimhoz képest ez még semmi :/

2016. febr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!