Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg gyáva, vagy...

Most tényleg gyáva, vagy mivan? Miért irt ilyeneket? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátom most ismerte be msnen hogy ő gyáva, mindenkitől fél, és hogy senkitől sem védene meg.

De én őt nem igy ismertem meg...

Most kérdezem msnen tőle, hogy "Te gyáva vagy félsz másoktol?" erre irja:"Igen"

kérdezem tőle hogy: "akkor miért szoktál keménykedni és ha mérges vagy valakire miért mondod hogy betudnál mosni neki?"

Erre irja: "az csak poén"

mondom: "akkor te félnél engem megvédeni másoktól?"

erre ő:"Igen"

Mondom:"EZ gáz, szia:S"

erre ő:"Szia"

és leléptem.


De basszus én nem ilyennek ismertem meg. Most komolyan ilyen lenne, vagy miért irta ezeket?

Ez kiábrándító ha tényleg ilyen.:S Én nem akarok egy ilyen puhap*csű pasi mellett lenni. 7Hónapja vagyunk együtt, de ilyeneket még sosem mondott.

Pedig elvileg szeret, de akkor tényleg nem védene meg senkitől ha pl: bántanának, vagy belém kötnének előtte?


2010. jún. 22. 21:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak szivatott.
2010. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért ha beléd kötnének, az lenne a megvédés, ha péppé veretné magát? Ha belém kötnének, az én barátom se kezdene el arcoskodni... Elvinne a helyszínről, nehogy baj legyen.. Ha meg bántanak Téged, fizikailag, tuti tenne valamit.. Ami nem feltétlenül abban merül ki hogy sz*rráver embereket, hanem kiment, és elrohan veled, vagy hívja a rendőrséget, akármi.
2010. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
péppé vereti*
2010. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%
Ha gyáva alaknak tartod és úgy érzed rossz, hogy nem tud megvédeni akkor ne maradj mellette.
2010. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez helyzetfüggő. Még a legbátrabb nagyszájú keménylegény is megijedhet 15 késes kopasztól, ő meg lehet, hogy adott helyzetben megvédene. Ne légy vele ilyen szigorú, elméletben beszéltetek róla csak, és reméljük, hogy soha nem lesz szükség rá, hogy megvédjen. :)
2010. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

de nemértem... eddig sosem egyezett bele ha ilyeneket kérdeztem tőle.

délután otthagytam msnen azzal hogy "Te soha senkitől nem védenél meg...pedig azt mondod szeretsz, de simán hagynád hogy bántsanak" ezért irhatta ezt most?

2010. jún. 22. 21:33
 7/23 A kérdező kommentje:
de nekem elég lenne maga a tudat, hogy fontos vagyok neki és igenis kiállna mellettem, és megvédene. Még ha mondaná azis elég lenne, vagy néha keménykedne előttem...
2010. jún. 22. 21:34
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem félhet másoktól, bár ez furi:S

Szerintem, ha látná, hogy baj van (ne legyen), akkor segítene, működésbe lépnének az ösztönök:). Lehet, hogy nincs elég önbizalma, nem hiszi azt, hogy megtudna védeni téged, vagy akár saját magát. Szerintem ha szereted, akkor emiatt nem hagyod el, inkább bátorítod, próbálsz neki segíteni. Beszéljétek meg személyesenis a dolgot, úgy jobban lűtod, lehet, csak hülyül, bár nem hiszem.

Esetleg, ha tényleg igaz, amit mondott, akkor javasolhatnád neki, hogy járjon valami küzdősportra.

2010. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

de számomra ez kiábrándító:S

e pasi legyen pasi

tökre undorodom tőle:S ez annyira béna így

2010. jún. 22. 21:39
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezt megértem, de emiatt nem szabadna megutálnod.. Mert ha meg erőszakos pasid lenne, aki virág helyett pofont adna, azért sírnál mert nem látsz a lila foltoktól. Beszéld meg ezt vele ,ennyire egyszerű.
2010. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!