Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg gyáva, vagy...

Most tényleg gyáva, vagy mivan? Miért irt ilyeneket? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátom most ismerte be msnen hogy ő gyáva, mindenkitől fél, és hogy senkitől sem védene meg.

De én őt nem igy ismertem meg...

Most kérdezem msnen tőle, hogy "Te gyáva vagy félsz másoktol?" erre irja:"Igen"

kérdezem tőle hogy: "akkor miért szoktál keménykedni és ha mérges vagy valakire miért mondod hogy betudnál mosni neki?"

Erre irja: "az csak poén"

mondom: "akkor te félnél engem megvédeni másoktól?"

erre ő:"Igen"

Mondom:"EZ gáz, szia:S"

erre ő:"Szia"

és leléptem.


De basszus én nem ilyennek ismertem meg. Most komolyan ilyen lenne, vagy miért irta ezeket?

Ez kiábrándító ha tényleg ilyen.:S Én nem akarok egy ilyen puhap*csű pasi mellett lenni. 7Hónapja vagyunk együtt, de ilyeneket még sosem mondott.

Pedig elvileg szeret, de akkor tényleg nem védene meg senkitől ha pl: bántanának, vagy belém kötnének előtte?


2010. jún. 22. 21:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
47%
ő most jött rá, hogy valójában b*zi muhahahahahahaha
2010. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

De eddig volt mellettem korábban ,ár egy gyáva papucs csávesz. Azóta undorodom az ilyen emberektől:@

Nem tehetek róla egyszerűen gyűlölöm a gyáva férfiakat.

Most ez nekem kiábrándító, nincsen kedvem találkozni vele.

Akkor minek van mellettem? Arra jó vagyok hogy kiverjem neki pl? De ő megsem védene másoktól?

Még jó hogy nem feküdtem le vele, NEM IS FOGOK!AZ TUTI.

2010. jún. 22. 21:48
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek. Akkor most nem az a baj, hogy nem védene meg, hanem az, hogy nem hazudik és megmondja őszintén, hogy nem verekedős típus? Neked tényleg egy agresszív állat kell?
2010. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
ne mondja már nekem senki, hogy egy lánynak nem kiábránditó az, hogy a pasija bevallja neki, hogy egy gyáva féreg, és meg sem védené.
2010. jún. 22. 21:57
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy kiábrándító, de ha igazán szereted, akkor kiállsz mellette, és bíztatod, hogy legyen több önbizalma. Ha tényleg szereted, akkor emiatt nem undorodnál tőle.Lehet, hogy csak kifogást keresel, hogy milyen indokkal tudsz vele szakítani?!
2010. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
te vagy már egy hülye pitsa... szerintem a hisztizésedde felbasztad az agyát, és ezért mondta, te meg ezt rögtön készpénznek vetted. ha szeretnéd, akkor nem így reagálnál erre a helyzetre sem.
2010. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
sztem meg szánalmas, ha nincs is önbizalma, meg félős, hogy ezt így odamondja neked tényként, ahelyett, hogy megpróbálna változtatni ezen rinyál neked, h nincsen önbizalma....és ez nem azt jelenti, h valami agresszív állatnak kellene lennie, aki mindenkibe beleköt, mert az a másik véglet, nem kell túlzásokba esni.Én kb. még sohasem verekedtem úgy komolyan, mert nem adódott ilyen helyzet,legföljebb kiskoromban, akkor mindig verekedtünk xD.... de ha valaki bántaná, vagy becsmérelné a barátnőmet, családtagomat, akkor azt nyilván megvédeném, és attól még nem válnék bunkó, agresszív emberré sztem..................
2010. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Ma "Miért írt ilyeneket?" kérdéseid vannak?

Szerintem csak le akart koptatni, hogy visszaregelhessen a közösségi oldalra.

2010. jún. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kettőtök közül Te vagy a szánalmas.Már a barátodról tett kijelentéseiddel is saját magadat minősíted.Úgy beszélsz Róla,mint egy pincsi kutyáról,akit át kell formálni a Te elvárásaid szerint.Ha nem egy egoista,nagyképű kis pi.ával kéne járnia,valószínűleg Ő sem lenne ,,papucs".Szerintem keress magadnak mást,aki majd naponta alaposan szájba ver,aztán majd vissza fogod sírni a régit.
2010. jún. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ez nem olyan nagy szam. Mindenkinek vannak felelmei, de a soraidat olvasva, inkabb arra gondolnek, hogy poenkodott veled, es nem vetted a lapot. Nem tudom, hogy hany eves vagy, de eleg fiatalkak lehettek. Nem ertem, hogy minek jartok, ha ilyen velemennyel vagy rola (papucs, gyava stb). Ha nem szereted, minek vagy vele?
2010. jún. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!