Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok fehér holló?

Csak én vagyok fehér holló?

Figyelt kérdés
Vagy más nő is húzza még anyagilag az igát a családban? Már 3 éve nem tudok egy fillért sem félretenni. Nem veszek magamnak semmit. Olyan szinten nem, hogy új ruhám sem volt 5 éve. Ha veszek valamit, akkor az kizárólag turi, vagy kínai. Ha valami 2000 Ft-ba kerül, már sajnálom magamra költeni. A rezsit és minden más napi költséget, bevásárlást én fizetek. Nyaralásokat, nem várt költségeket.. azért, hogy a párom ne menjen még jobban mínuszba. Ő 1 éve dolgozik újra, előtte majdnem 1 évig munkanélküli volt, nulla jövedelemmel, nulla munkanélküli segéllyel. Most, hogy 1 éve van állása, mégis még 85%-ban én fizetek mindent. Az ő fizujából egy kölcsön megy + egy gyerektartás. El is viszi több, mint a felét neki. Tegnap, mikor kiderült, hogy megint elment az összes fizetésem (azért, mert évek óta az ő számláját kímélem, hogy ne menjen még jobban mínuszba), kicsit kiakadtam. Torkig vagyok ezzel. Máshonnan pénzt nem jön be. Csak a fizetéseink. Kölcsönt nem akarunk felvenni már, alig várjuk, hogy lejárjon az eddigi. Szerintetek nem kéne mindent megtennie, hogy egy nőt ne hozzon ilyen helyzetbe? Vagy ez így normális? Úgy érzem, hogy ilyen helyetben vagy valamit ki kéne találnia (új mhelyet keresni, mert ez a pénz nem elég). Nagyon nagy a teher rajtam és kilátástalan az egész. Folyton azon cidrizek, hogy mit hogy tudok kifiezetni. Van még valaki ilyen helyzetben?
2010. jún. 22. 17:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
46%
Ezt nem értem. Az addig oké, h a fizetése fele elmegy a gyerektartásra meg a hitelre, de a másik fele hol van? Én a helyedben megkérdezném tőle, és ha megsértődik, hát az ő dolga. Igen is adjon bele a közös költségekbe, ne csak egyszer egyszer bevásároljon azt jó' van. Nem akarom a falra festeni az ördögöt, de lehet, h az a pénz szépen gyűlik a számláján amíg te gyakorlatilag eltartod, és ha elég összejött, veszi a kabátját, és viszlát! Mondd meg neki, h nem bírod kifizetni, igen is segítsen, és mondja meg, mit csinál a pénzével. Ez így nem állapot. Biztos sokkal jobban kijönnétek anyagilag, ha az ő pénze nem csak úgy "elmenne".
2010. jún. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!