Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Temetésre gyereket vinni?

Temetésre gyereket vinni?

Figyelt kérdés
Elvinnéd a gyerekedet nagypapa temetésére? Régóta beteg volt szinte nincs is kötődés...
2018. szept. 8. 16:40
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
96%
Attol függ mekkora, illetve higy ő akar e menni.
2018. szept. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
77%
Kortól függ. Karonülő csecsemőt nyilván nem, meg öt-hat évest se, de 8 éves kortól igen. Ez is az élet része.
2018. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
78%

"Vigyázzon rá nagymama, nagypapa stb."


Elöször is általában a nagyszülük is a temetésen vannak, úgyhogy nem tudnak a ygerekre máshol vigyázni.


"Engem ez 20 évesen is megvisel (ha közeli ha távoli rokon, akkor is), nem még egy pár éves gyereket."


De a fö dolog, hogy ha téged vittek volna gyerekkorodban, akkor megtanultad volna, hoyg a halál és a temetés hozzátartozik az élethez, és ezért most nem viselne meg annyira, tudnád megfelelö módon kezelni!

2018. szept. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
75%

Ja, majd a nagypapa a koporsóból figyeli a gyereket, mi? Elmeroggyant.

Nem véletlen, hogy téged még 20 évesen is megvisel a dolog, gondolom, téged is sajtbura alatt neveltek. "Jaj, csak a kicsi lelke ne sérüljön".

2018. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
82%
Ha ő is akar jönni, akkor elvinném.
2018. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
59%
Nem vinék ,engem vitek gyermek koromba és mély nyomott hagyott végig zokogtam az egészet.
2018. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
69%

Én végig szórakoztam az unokatesómmal 5 évesen a nagypapa temetését.Nem fogtuk fel.

Lányom 11 évesen nem akart jönni, nem is vittem.

Ha elég érett döntsön ő.Amíg kicsi nem vinném.Van sok felnőtt is aki nem megy temetésre.Mindenkinek szíve joga eldönteni.

2018. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
75%
A halál egy teljesen természetes dolog, miért ne vinném? Legalább látja, hogy milyen és ő is el tud búcsúzni a halottól.
2018. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
80%
5 éves volt, amikor az egyik nagyapja, 8 éves, amikor az egyik nagyanyja meghalt. Szoros volt a kapcsolata velük, de nem vittük, mert nem akarta. Idén 12, év elején meghalt a másik nagyanyja is. Szintén szoros kapcsolat volt, most már akart jönni, így természetesen vittük. Tényleg csak azon múlt, hogy ő hogyan szeretné. Mindhárom esetben elmondtuk, mi történt és lesz temetés, a többit ő döntötte el.
2018. szept. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
80%
Normál temetésre nem vinném es nem akarnám. A páromnak ( nevelőapjuk volt) a bucsuztatójára jöttek maguktol mert akartak, de az nem temetőben volt hanem vizparton nagyon szép, meghitt.
2018. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!