Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem Őket! Hiszen soha...

Nem értem Őket! Hiszen soha semmi roszat nem tettem! Szerintetek így kell megoldani ezt? Vagy tényleg megérdemem ezt amit csinál minden kis félrebotlásomon?

Figyelt kérdés

Kérlek mondjátok el a véleményeteket! Egy normális családban élek egy kis helyen...Apa , anya én és a hugom-.-"..Tudni ilik 15 éves vagyok , nagyon jó tanuló, nem csavargok sehova, (mert nem engednek , csak ha sokat könyörgöm)..illemtudó, talpra esett és eléggé szép (nem egóból, csakhogy simerjétek a helyzetem)...de soha nem éltem vissza semmivel ezek közül.Egy apró dologból itthon óriási veszekedés indult ki...annyiból h nem vt a jó a hetvese telóm és helyette ideiglenesen vetteegy használt harmincasat...ez kiderült tegnap..na persze h nem mondtam el...olyanokat kaptam , hogy.:

"Örökre elvesztettem a bizalmamat!(apu)

"Ha ide mer jönni a barátod , mind kettőtöket a mentő visz el!( 8 hónapja járunk , bemutattam itthon..és mégis-.-")

Nem bírok Veled élni mond meg anyádnak h hnap estére pakolja össze a cuccom!

És még olyan dolgok h leszagatja a fejem akutya elé dobja...stb stb...

Esküszöm nem értem..majdnemhogy minta gyerek vagyok..és azt vágják a fejemhez h már azon se csodlákoznának h terhesen jönnék haza...:'(..soha nem ittam . nem drogoztam,..nem csináltam smemit....apám nem iszik ..normális családunk vt...de csak volt...és állandósul lassan ez a veszekedés..tegap elmondtam apámnak ..azért nem mondtam el h a telómat kikellett dobni , mert félek tőlük..és téyleg igaz félek tőlük..azért vagyok jó tanuló stbstb....de nem értem miért ilyenek velem...most várom a válaszokat begyógyzerezve...ez legyen egy történet arra is..h nem minden tinilányt( főleg enm olyanokat mint én) a szerelem visz a depreszióba...és h a szülőknek is gondolkozni kellenne mielőtt túlzásba viszik az ilyen dolgokat...a kérdésem az lenne felétek, hogy helyes-e egy apró hibából , ekkora balhét csinálni...?( hozzátenném apa tekintélye olyan hogyha idegsen jön haza munkából , mindenki elvonul mert fél h hogy fog szólni)


2010. jún. 22. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Szörnyen sajnállak, de hidd el ez messze nem rólad szól, illetve nem arról, hogy te mennyire vagy "jókislány" , vagy éppen "rossz" ! Hatalmas feszültségek lehetnek szüleid között ( nem mertek Apudhoz szólni, nehogy rossz kedvűen jöjjön haza...) , valószínű Anyud már rég tűri ezeket, csak míg picik voltatok benneteket kihagytak belőle. Bármennyire is törekszel, mindíg lesz valami amiatt te leszel az oka az aktuális rosszkedvüknek - a legrosszabb amit csinálnak a szüleid, hogy kivetítik a saját nyomorukat( nem bántásból írom!) rád-rátok, és ezzel hatalmas szorongásokat keltenek benned-bennetek. Ezzel fogják azt elérni, hogy amint teheted elköltözöl otthonról, saját életet kezdesz.

Szóval, hogy a kérdésedre válaszoljak, nem, nem helyes ekkora balhét csinálni, de sajnos nem nagyon tehetsz ellene. ( egyébként gondolom a saját pénzedből vetted a telefont, akkor meg mi a baj? - érthetetlen)

2010. jún. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Erősnek kell lenned!

Nálunk is volt már olyan h anyám a fejemhez vágta h kidob, meg h költözzek el stb, a terror itt is van. Meg kell tanulnod h nem érdekel mit gondol anyu, saját magadnak felelj meg ne másnak.

Majd megbékélnek a gyerekük vagy szeretnek..

2010. jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia! ÁÁÁ, ez nem rólad szól, bár szerves része vagy a nagy apu féle hülyeségnek. Én még 30 évesen is rettegek az apámtól, így nem találkozok vele. Soha nem kezelt egyenrangú félként, mindig lekezelt.

Ne vedd magadra, mert nem éri meg. Nézd apudat fura módon viselkedő 'beteg' embernek, aki úgy próbál meg érvényesülni, hogy erőszakoskodik.

Fel a fejjel.

2010. jún. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia. Azért ne felejtsd el, hogy még csak 15 éves vagy, azaz gyerek.

A szülőknek joga van tudni, azért, hogy mire költesz. Ez egy nagyobb tétel volt, gondolom, ezért haragudtak.

Az ő viselkedésük sem a legjobb hozzáállás volt a dolgokhoz, biztos ők is idegesek, ingerültek.

Az nagyszerű, ha nem drogozol, iszol, maradj mindig is ilyen, hidd el kifizetődik. Sok ember ismerek, akik 30 évesen emberi roncsok, mert bagóztak, cigiztek fiatalon.És ismerek olyat is, aki nagyon egészségesen, jól, fitten néz ki és nagyon büszke magára. Szóval csak így tovább, szüleidre meg nem haragudni. Csak jót akarnak neked. Lehet egy picit nagyok az elvárások.

2010. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A bagózás, meg cigizés nem ugyanaz? Attól nem lesz roncs az emberből 30 éves korára, már bocs...
2010. jún. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
IGazatok lehet..de hiddjétek el aszüleim között már nincs feszültség...és mindneki azt nézi h apám ha haajö a munkából...akkor mindne rendben legyen ...meg mindneki lesi az ő kívánságát...csak egy baj van ...rajta kívül még hárman élünk együtt és ez így nem megy tavly majdnme elváltak a szüleim ..és ez miatt ...de ő úgy gondolja ő a szent és sérthetetlen ..mert h ő dolgozik...és h miylen angy felelősség van rajta...de nem képes felfogni hogy más is dolgozik és hogy máson is nagy felelősség van családfőként! de mégis tud a családjával szépen ebszléni..és nem magam sajnálom ahnm hugomat akinek nap mint nap lassan megkell húznia magát apám miatt
2010. jún. 22. 10:40
 7/10 anonim ***** válasza:
valamelyik moderátor az IP cím alapján küldje már ki a moderátorokat a kérdezőhöz, lehet hogy tényleg begyógyszerezte magát, ahogy írta
2010. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mármint a rendőröket küldje ki!!!!!!!
2010. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

10.21-nek. Bocsi rosszul írtam (lehet, mert leszokóban vagyok a cigiről, dohányról, bagarettáról) Freudi elszólás.

Piára, drogra, + cigire gondoltam.

De ha lenne eszed te is tudnád, hogy elírás volt, és nem itt cseszegetnél netkaratés.

2010. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Netaratés, de poénos vagy!

Honnan tudjam, hogy mit akarsz írni, hmm?

2010. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!