Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki jó természetű és...

Ha valaki jó természetű és szép mért van önbizalomhiánya?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőmről van szó mindig irigyeltem szép szőke hosszú haja van gyönyörű sárgás szeme szép bőre sokszor elegem volt belőle h őt kell bámulnom nap mint nap mosolyogva de ma este msnen felvolt zaklatva barátja miatt mert az lehordta mindennek pedig imádja a srácot és elmondta nekem ,hogy utálja magát mert nem tud jobb lenni akárhogy próbálkozik(belülről is kedves jó természetű )köpni nyelni nem tudtam ,hogy ő lenne az akire én felnéztem mint szépség ideálra?soha nem vettem észre 3 év alatt ,hogy önbizalomhiányban szenvedne a pasik ismegfordultak utána ő mégis hűséges maradt tényleg azt hittem minden tökéletes(kivéve családja ott tudtam vannak gondok apujával mert nem érdekli a lány létezése)és most olyan furcsa ,hogy kiderült nincs megelégedve magával(lehet szemétség de én egomnak viszont jót tett :S)
2010. jún. 22. 01:37
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Nem mindig úgy látod magad belülről, mint mások kívülről. Én vagyok erre egy példa: mindig mindenki dícsér külsőleg, én mégis mindig csúnyának látom magam. Jól tanulok, mások szerint is okos vagyok, de mégis sokszro érzem magam hülyének. Ez csupán alacsony önbecsülés. Tenni kell ellene, ha sikerül. Ha nem, az már nagyobb probléma. Ha vannak családi problémái a lánynak, akkor nem csoda, ha ilyen. De nem szép szerintem ha téged ez örömmel töltött el.

18L

2010. jún. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem örömmel..hanem azt hittem eddig ,hogy ő a majdnem tökéletes lány és a tudat ,hogy ilyen még sincs ennyiaz egész viszont fáj ,hogy szegényke szenved most tudtam meg ,hogy pszichológushoz is jár de nem segít neki semmit sőt a pszichológus a lányt vádolja ,hogy ő mit tett az ügy érdekében (már 3x ő kereste fel az apját de az apja őt egyszer se és ez eléggé megalázó már neki)én mint barátnő mivel tudok segíteni önbizalomhiányán? gondoltam rá ,hogy most már akkor kimondom a sok jót amit gondolok róla de ez olyan felszínes én tényleg segíteni akarok mással is ,hogy gyógyuljon ki belőle
2010. jún. 22. 02:06
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet h van valamilyen problémája, családi, vagy lehet h fütyije van:D
2010. jún. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tokeletes ember nem letezik es mindenki arra torekszik, hogy jobb legyen. Engem is sok ember ugy lat, hogy milyen jo nekem, de nekem is rengeteg problemam van, amirol kulso szemlelo nem tud. Szoval nem tudhatod, hogy neki milyen problemai vannak. Mert mindenkinek van gondja. Ha topmodell, ha milliardos, ha tudos, ha kiraly...attol, hogy pl. valaki szep, csaladi, egeszsegugyi, penzugyi gondjai lehetnek. Ha gazdag, akkor is rengeteg gondja lehet, olyan is, ami egy szegenyt nem erint. Senki sem el gondtalan eletet.
2010. jún. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok . pont szőke és pont sárgás szemű. és pont önbizalomhiányos. a környezetem mindig csak annyit lát belőlem nevetős vagyok, felhőtlen, könnyed és határozott. de ha nincs ott senki, itthon rengeteget sírok. mindig megdicsérnek, vannak sikerélményeim, de azok is csak egy percig tartanak. egyáltalán nem esik jól ha megdicsérnek, mindig a sunyiságot és az érdekeket keresem mögötte. sokkal jobban szeretem, ha kritizálnak, és őszinték hozzám, mert abból inkább tudok tanulni. sok olyan lány van mint a barátnőd. attól még hogy ez kiderült róla, te sem leszel elégedettebb magaddal, csupán találtál benne egy hibát.
2010. jún. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor őszintén beszélgetek valakivel és elmesélem, hogy én nem vagyok jól, boldogtalan vagyok, akkor általában azt a kérdést kapom, hogy "Mindened megvan, hogy lehetsz szomorú?". Dicsérnek, szépnek tartanak, kedvesnek, vidámnak, de ez nekem nem elég. Nem találom a helyemet, főleg felszínes kapcsolataim vannak és még szerelmes sem tudok lenni. Megkeseredett vagyok és ez elég szomorú 19 évesen. Úgy megyek végig az utcán, hogy mikor az emberek bámulnak, azt hiszem azért, mert lenéznek.
2010. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!