Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért kellett? Elmondjam...

Ezt miért kellett? Elmondjam neki? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pár haverom azt mondta h a barátnőm csal engem, én meg nem hittem nekik mert tudom h tetszik nekik. Rá pár napra én is észrevettem. Azt is tudom h lefeküdtek...és még jön engem puszilgatni meg ölelgetni. Én meg arrébb megyek vagy vmi és megkérdezi h mi a baj. Most azt hiszi h tényleg ennyire hülye vagyok? Nem értem mire jó ez neki...mindent megadtam ami kellett neki. Egyedül gyereket nem szerettem volna még mert szerintem még korai lenne. Nem mondtam neki erről a dologról semmit. Szerintetek szóljak neki? Vagy ha meglátom megint valakivel akkor menjek oda? Amúgy akivel megcsalt az egy fa$z...az előző barátnőmet is elvette :S és még régen ő volt a legjobb haverom...

Azért ez $zarul esett :( legalább ne az ágyunkba csinálták volna

21/F


2010. jún. 21. 14:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyíték :DD bocsi az offér de most elképzeltem h a használt gumit lóbálja a lány előtt :DDDDDD


amugy sztem is dobd ki a lányt

2010. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem fogtam meg csak megmutattam neki :D amúgy 20 éves. Nem tudott rá semmit mondani de tagadta is az egészet én meg kiraktam.
2010. jún. 22. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!