Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért kellett? Elmondjam...

Ezt miért kellett? Elmondjam neki? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pár haverom azt mondta h a barátnőm csal engem, én meg nem hittem nekik mert tudom h tetszik nekik. Rá pár napra én is észrevettem. Azt is tudom h lefeküdtek...és még jön engem puszilgatni meg ölelgetni. Én meg arrébb megyek vagy vmi és megkérdezi h mi a baj. Most azt hiszi h tényleg ennyire hülye vagyok? Nem értem mire jó ez neki...mindent megadtam ami kellett neki. Egyedül gyereket nem szerettem volna még mert szerintem még korai lenne. Nem mondtam neki erről a dologról semmit. Szerintetek szóljak neki? Vagy ha meglátom megint valakivel akkor menjek oda? Amúgy akivel megcsalt az egy fa$z...az előző barátnőmet is elvette :S és még régen ő volt a legjobb haverom...

Azért ez $zarul esett :( legalább ne az ágyunkba csinálták volna

21/F


2010. jún. 21. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy megcsal? Száz százalékra biztos vagy benne?

Ha valóban megtörtént, akkor nincs mire várni. szépen megmondod neki, hogy beszélnetek kell. Szépen leülteted, és megkérdezed, hogy megcsalt-e. Vagy tagadja, vagy beismeri. Ha tagadja, akkor mondd el, hogy láttad, bizonyítékod van rá, stb.

Aztán dobd ki. Nem érdemel meg.

2010. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele,ennyi.Ne emészd magad tovább.
2010. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Mindenképpen beszéljétek meg! Jó tanács!

27/L

2010. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sok mindent elviselek, de hogy megcsaljanak, azt nem bírnám..tutira bosszút állnék, pedig ez nem hozzám méltó.

Én nem tűrném szó nélkül, az biztos..

2010. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy mondd el. És ha nem tud épkézláb magyarázattal előállni, akkor rőgd ki, hogy a lába ne érje a földet. Bizonyos esetekben meg lehet bocsátani a félrelépést, de ha a másik titkolózik meg hazudozik, mégis mit vársz tőle az élet hátralévő részében?
2010. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
100. Láttam is őket meg volt egy használt gumi a párnája alatt
2010. jún. 21. 14:42
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Tejóég, ha te 21 vagy, ő mennyi, hogy gyereket akart?
2010. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez gáz...engem amikor megcsalt az ex barátnőm megvertem a pasiját mert pont ideges voltam. Mond el neki vagy célozgass hogy tudod h megcsalt.
2010. jún. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb haverod volt? Hát gerinces ember lehet. Meg a barátnőd is. Én nem várnék tovább, azonnal kidobnám, olyan csúnyán, ahogy csak lehet. Lány vagyok, de ha én ezt tenném a barátommal, magamat ütném meg... undorító. :(


Kitartást, biztosan találsz egy olyan lányt, aki megérdemli, hogy szeresd. :)


18L

2010. jún. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, és mondd el neki, hogy tudod, kérdezd meg, hogy miért tette.

És mondd rögtön meg neki az elején, hogy ne tagadja, mert van bizonyítékod.

2010. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!