Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukád szokta apukádat rád...

Anyukád szokta apukádat rád uszítani?

Figyelt kérdés
Ha rossz fát teszel a tűzre, vagy olyan dolgot csinálsz ami a szüleidnek egyáltalán nem tetszik vagy nem csinálsz valamit amit ők akarnak, akkor előfordul, hogy anyukád mérgében ellened szítja apukád dühét?
2010. jún. 21. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
igen, mert apa sokkal erősebb, és kegyetlenebb.
2010. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ha nagyon felidegesítem akkor megígéri: "várj csak amíg apád hazaér"

de eddig még soha nem tartotta be XD

2010. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem, soha nem volt ilyen. Ha valami nem tetszett anyukámnak, ő leszidott, vagy elvert.
2010. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ha anyukámnak baja volt velem, mindig ő "rendezett le".
2010. jún. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A 88%-os 10:05 leírta helyettem :D. Anyám ugyanezt szokta mondani nekem de apának nem szól:D
2010. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem. Olyan volt, hogy azt mondta még nem tudja milyen büntetést kapok ezt majd megvitatják.

De van neki szája, ha valami nem tetszik ő is meg tudja mondani,nem kell ahhoz apám.

2010. jún. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ma már nem, mivel elköltöztem. Sokszor csak 2-3 hetente tudott hazajönni az apám a munkából. Előfordult, hogy hajnali órákban, az anyám már akkor elkezdte neki mondani, hogy mi "rosszat" tettem, amígy ketten voltunk. Ha véletlenül kibírta addig, amíg kialudta magát az apám, akkor már legalább nem a hátam mögött adta elő a sztorijait, hanem én is ott lehettem és talán megvédhettem magam, bár egy idő után már ez sem tűnt fontosnak :(
2010. jún. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ez úgy volt h anyuval megbeszéltem a h nem megyek be suliba utolsó hét érettségi előtt semmit nem csináltunk mondtam neki maradok itthon tanulni. Mondta h jó kell igazolja... valamit nem csináltam meg talán nem mosogattam el rögtön ezzel kezdett vagdalózni. Nevelőapám meg olyan mérges nagyon csúnyán beszéltem velem, nagyon megbántott, óriási családi perpatvar lett az ügyből... anyám engem akart szívatni, de sikerült magát is megszívatnia....
2010. jún. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk sosem volt ilyen. Ha valami baja volt velem az anyámnak, azt mindig ketten rendeztük le, magyarul: megbeszéltük. Apámnak meg sosem volt velem semmi baja. Drága jó szüleim:)
2010. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én sztorimat is leírták az előttem lévők XD "Várj csak amíg apád hazajön megmondom neki..." a végén nem lett belőle semmi..
2010. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!