Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukádat vagy apukádat...

Baranyi kálmanné kérdése:

Anyukádat vagy apukádat szereted jobban?

Figyelt kérdés
Miért?
2009. aug. 24. 06:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Anyukámat,mert ő mindent megtenne értem,és mert apám egy szemét állat!Jobb is ,hogy nincs velünk.
2009. aug. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt. Mert velük lakom, ők neveltek fel eddig, és még pár évig ők gondoskodnak rólam.(Anyagilag)

18L

2009. aug. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Apukámat.Mert anyám egy lusta élősködő.
2009. aug. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor egyiket sem, van, amikor mindkettőt szeretem. Mind a ketten elég sokat isznak, és amikor kisebb voltam, rengeteget veszekedtek. Anyám többször elment itthonról, emiatt nem is tudok megbízni az emberekben. Apám pedig velem, az óvodás gyerekkel is képes volt leállni veszekedni, nagyon sokat sírtam miatta. Ha nem lenne róluk sok rossz emlékem, egészen rendesnek tartanám őket, mert egyébként minden megtesznek értem.
2009. aug. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Anyukámat!

Apámmal elváltak mikor 3 éves voltam, egész életemben nem kaptam tőle semmit, akkor jutott eszébe hogy van egy lánya mikor már nem voltam kicsi. Most próbál jó apa lenni a szemétláda!

2009. aug. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt. Felneveltek, gondoskodtak rólam, szerettek. Ma is tudom, hogy bármikor számíthatok rájuk.
2009. aug. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám szerettem, de meghalt.

Apám állandóan iszik, pénzt költ, nem érdekli semmi, őt nem szeretem. Most próbál változni, megkapom a fizetését, hogy én gazdálkodjak vele, de félek nem sokáig fog tartani ez sem. Plusz azt a sok pocsék évet nem tudja megváltoztatni már bennem.


20/N

2009. aug. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt...volt amikor anyukámat jobban szerettem, mert apukám ivott és eléggé rosszúl bánt velünk, de most már benőtt a feje lágya és nincs baj vele. Amugy én inkább apás vagyok, hisz lány vagyok, de apukámtól féltem és igy inkább anyukám fele nyiltam meg jobban. Nagyon szeretem őket, hisz a mai napig gondoskodnak rólam, pedig már férjnél vagyok de akkor is. Nem tudnám elképzelni, hogy ne beszéljek velük, vagy haragudjunk egymásra..olyan rövid az élet.......és akárhogy is ők a szüleim, ha ők nem ügyesek, én seholsem volnék :P
2009. aug. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

anyukámat

apám tönkretett mindenkit

2009. aug. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

anyukámat imádom, mindent neki köszönhetek az életben.

apám lelépett amikor 6 HETES voltam. erre csak azt tudom mondani, hogy utolsó féreg.

2009. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!