Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukádat vagy apukádat...

Baranyi kálmanné kérdése:

Anyukádat vagy apukádat szereted jobban?

Figyelt kérdés
Miért?
2009. aug. 24. 06:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámat.. Apát nem ismerem, nem láttam sosem, távoltartási végzés miatt (gondolom nem véletlen).

Mostanában fontolgatom, hogy fel kéne keresni, de nem segítenek a családtagok.


Ha pluszt mondhatok, a dédimet ugyanannyira szeretem, mint anyát, mert ő nevelt föl, és amíg anya megadta a szabadságot és pénzt, addig ő megadta a szigort (ami kell, most már tudom) és szeretetet.

2009. aug. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%

Anya:) Apámat majdnem 10 éve nem láttam,de nem is akarom alkoholista gépezős állat!!!!


17/L

2009. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én mind a 2t ugyan úgy szeretem, ha valamelyikükkel veszekedek vagy mérges vagyok rá akkor a másikat jobban. Nekünk "normális" (nincsenek elválva, együtt neveltek fel engem meg tesómat, szeretik egymást meg minket) családunk van.
2009. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szüleim együtt élnek a házasságban, ami most a rohanó világban ritkaságnak számít, lekopogom. Anyukámat és apukámat egyformán szeretem, mert ők engem megszültek és felneveltek és megadtak, amit tudtak! Lányos dolgokat anyukámmal megbeszélem. Műszaki, elektromos dolgokat meg ami férfias, azt apukámmal megbeszélem. Így reális, nem? :)
2009. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én anyukámat mert vele meg lehet beszélni mindent, apukámnak ha elmondok valamit csak annyit mond rá: ja, aha stb. tehát nem nagyon érdekli.

19f

2009. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Apukamat, mert szamomra o a legfantasztikusabb a vilagon!


24/L

2009. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Anyukámat, mert apukámat nem nagyon érdeklem
2018. júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!