Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék köszönetet mondani,...

Szeretnék köszönetet mondani, aztán nem rabolom tovább az időtöket?

Figyelt kérdés

Erről a kérdésről lenne szó:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Csak szeretném, ha tudnátok, hogy milyen fontos változást hoztatok az életembe: a Ti szemetekkel, kívülállóként tekintettem magamra, pont ez kellett, ez mozdított ki a mélypontról. Elmentem pszichológushoz is, mivel egybehangzóan ezt javasolta mindenki, elkezdtem intézni a továbbtanulásomat, és jelentkeztem több helyre önkéntes segítőnek. Továbbra is félek ugyan közel engedni magamhoz bárkit, nagyon nem szivesen mozdulok ki az otthonom biztonságából, de végre szembe mertem nézni a ténnyel, hogy ha nem változtatok semmin, akkor életem végéig, önsajnálatban fetrengve, saját magam leszek az akadály a "normális" élet előtt. Szóval remélem tudjátok, hogy mennyire fontos dologban nyújtottatok segítséget. Nagyon köszönöm mindenkinek, bízom benne, hogy tudjátok: néha életet menthet néhány szó, az én esetemben pontosan ez történt...


2010. jún. 21. 04:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Örülök,hogy a segítségünkkel sikerült magadra találnod. Remélem,hogy a férjed is támogat a törekvéseidben. Sok sikert és kitartást a továbbiakban is. Lesznek még akadályok ,de erős akarattal minden nehézséget le lehet győzni. Minden jót kívánok neked!
2010. jún. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem írtam választ az előző kérdésedre, csak most olvastam el, de szeretnék gratulálni neked, nem mindennapi emberke vagy. Rengeteg erő lakozik benned, és szerintem nagyon jó úton haladsz. Biztos vagyok benne, hogy sikerül legyőzni a démonaidat. Sok boldogságot kívánok neked!!!
2010. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hiszek abban, hogy az élet majd valahogyan visszaadja azt a sok kedvességet, amit Tőletek kaptam. Ha minden emberbe csak feleennyi jóindulat szorult volna, akkor sokkal szebb életet élhetnénk mindannyian... :)
2010. jún. 21. 17:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!