Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel töltitek az időtöket...

Mivel töltitek az időtöket hétköznap munka után?

Figyelt kérdés
Nekem szerencsére elég sok a szabadidőm, párom is fél hatra otthon van, és szeretném megtudni hogy másoknál ez hogy működik. Mi általában házimunkába vetjük magunk vagy gépezünk, filmezünk.
2010. aug. 18. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Találhatnátok valami közös hobbit! Mi pl. teniszezni szoktunk, vagy squashozni szoktunk mind a kettő jó feszültség levezető és jót tesz a szervezetnek. Néha főzőcskézünk együtt valami vacsit, ha nem sikerül akkor együtt nevetünk rajta és rendelünk egy pizzát vagy kenünk egy zsíros kenyeret. :D

Este megnézünk egy filmet vagy egy sorozatot utána meg nyomás az ágy :D

2010. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Általában mi is azt csináljuk amit ti. Persze sokszor jönnek vagy megyünk a barátokhoz, meg esetleg sétálni. De hétköznap nagyon nem változatos.
2010. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)

Ha nincs nyári szünet akkor meló után rohanok a legkisebb gyerekért az oviba, utána a középsőért a suliba addig a férjem elmegy a nagyobbért az edzésre vagy zenesuliba vagy mikor hol van épp:) ha összeszedtük a gyerkőcöket akkor a gyerekek játszanak az apjukkal, amíg én főzöm, utána eszünk együtt, azután tanulok a srácokkal, addig a kicsi játszik az apjával. Ha kész van a tanulás utána még játszanak addig házimunka:S utána fürdetem őket aztán lefekszenek aludni, nekem még mindig házimunka van, ha kész vagyok az aznapi házimunkával akk fürdök és fekszem le aludni. kb. így telnek a napjaink mindig:)

2010. aug. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nekünk általában úgy telik, hogy én munka után bevásárolok, megfőzöm a vacsorát, mosok vagy pakolok vagy takarítok, majd megérkezik a párom is, általában 7-8 körül és leülünk egy üveg bor mellé átbeszélni a napunkat. majd megvacsorázunk és kimegyünk a kutyánkhoz játszani vele. hétköznap nem nagyon megyünk sehova, mivel párom későn jön haza. aztán fürdés, egy kis tv és alvás.
2010. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
67%
pont igyvagyok en is mint a kerdezo, hamar hazaerek felesegem kb. 6 7 fele, addig, lehet hogy gyerekesnek neveztek, de WoWozni szoktam :D elegge hamar elmegy vele az ido:) utana vacsora v etterembe megyunk utana egy film v sorozat es irany az agy.
2010. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Fozunk, tv-t nezunk, beulunk valahova inni/enni, setalunk, strandra/usziba megyunk, takaritunk, vasarolni megyunk, egyutt nyomjuk a Nedd for speed-et:) ilyenek.
2010. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mi is a Need for Speeddel játszunk most épp :)))) Odakészítjük a két fotelt, beülünk és toljuk :)
2010. aug. 18. 13:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi együtt érünk haza, mert együtt is dolgozunk.Van egy vállalkozásunk, az kitölti az időnket.De általában 5 fele otthon vagyunk.Egy héten 3x eljárunk úszni, utána szaunázni.A többi napon most a fiunkat tanítjuk vezetni, hogy valamennyire képben legyen, mire ősszel elkezdi a tanfolyamot.Este haza, ha nincsen kedvem főzni, hozatunk kínait, vagy valami mást, esetleg beülünk vacsizni valahova.A fiunk még kimegy a haverokkal, mi a másnapi dolgokat megnézzük a gépen, majd összebújunk.11 fele megjön a fiam, még eszik valamit, riasztó be, és alvás reggel 6-ig.Röviden ennyi.
2010. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Munka után bevásárolok, rohanok haza, indítok egy mosást vagy vasalok vagy egyéb házimunka rohamtempóban, mert egy óra múlva kezdem a második műszakot: naponta két magánóra. 7-kor végzek, ugrok neki a harmadik műszaknak: főzés. 6 körül ér haza a Párom, amíg világos van, tesz-vesz a ház körül (építkezünk). Vacsora után kiülünk a teraszra egy pohár borral, és megbeszéljük a napunkat vagy csak egyszerűen bambulunk ki fáradtan a fejünkből. Véghajráként gyors közös mosogatás, porszívózás, felmosás. Ha még van energiám esti híradó közben vasalok vagy hímezek. És ezután jön a negyedik műszak.:-D
2010. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Zongorázom 1h/nap, este 7-9 között kutyát sétáltatunk kb. 4 km-t teszünk meg.

Utána fürdés és tévézés, persze inkább letöltött vígjátékokat nézünk, mert 10 körül a tévében durvább filmek vannak csak.

Hétvége kicsit más.

2010. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!