Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vannak itt rendszeres hozzászó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt rendszeres hozzászólók? Szeretnék köszönetet mondani!

Figyelt kérdés

azt hiszem 1 vagy másfél hete tettem fel itt a kérdést, hogy állapotos vagyok és milyen ruhát tanácsoltok, mit vegyek fel a polgári esküvömre kosztüm helyett mert fiatal vagyok még. És vettem egy esküvöi kismama ruhát arról az oldalról, amit két kedves válaszoló belinkelt. Nagy sikert aratott, mindenki dícsérte! Szeretném megköszönni nekik ha figyelik esetleg még a kérdéseket, nem is tudom mit vettem volna fel ha ök nincsenek. Ezt most azért írtam ide, hogy visszajelezzek, hogy valóban hasznos válaszokat kaptam!!:)

35 hetes kismama


2010. aug. 9. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Én személy szerint örülök, ha tudok segíteni, mert sokszor nekem is segítenek. Végülis milyen lett a ruha? Linkelnél képet róla vagy hasonlóról?
2010. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Én rendszeres olvasója és válaszolója vagyok ennek az oldalnak. Örülök, hogy megoldást találtál a problémádra. :)
2010. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Én is sűrűn idejárok! :) Nincs mit, sejtem ki vagy... :) Örülök, hogy minden jól sikerült! :)
2010. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Én pedig gratulálni szeretnék a picinek! :) Sok boldogságot!
2010. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Szia! Én is rendszeresen válaszolok, és ugyan azt hiszem a Te kérdésedet nem láttam, örülök, hogy sikerült megtalálnod a megfelelő ruhát, és boldog vagy! Egészséges kisbabát, és sok örömöt!


18/L

2010. aug. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nagyon aranyosak vagytok!!:) elsönek: igen, holnap linkelek képet a ruháról, csak most telefonról netezek (sajnos erröl nem tudok), holnap viszont leszek gépnél.:)
2010. aug. 9. 20:25
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

Szia!

Sok boldogságot és gratulálok! A kismamák mindig olyan földöntúli boldogsággal töltenek el, ha látok egyet :) Mindenképpen szeretném látni a képet! ;)

2010. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!