Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az beteges dolog ha már tudom...

Az beteges dolog ha már tudom mi lesz a gyerekem neve?

Figyelt kérdés
Pedig még a közelében sem vagyok annak, hogy babám legyen, mégis ha hallok valami nekem tetsző nevet, akkor megjegyzem, hogy ez jó lenne a jövőbeli kisbabámnak. És mindig csak lány nevekben gondolkozom...
2010. jún. 20. 20:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Én már akkor elkezdtem tervezgetni, mi lesz a gyerekem neve, mikor elkezdtem babázni, és "tudatomra ébredtem" :D...szóval kb mióta 4 voltam :D Ez egy abszolút természetes dolog!! Ez olyan, mint a babázás, az anyuci-apuci játék és az esküvőnk tervezgetése. Ilyenek vagyunk mi lányok :)

Egyszer találtam egy babát az utcán. Megtartottam, és Petra lett a neve, mert ezt szántam a jövőbeli igazi lányomnak is.

Később arról kezdtem álmodozni, hogy lány ikreim lesznek, és Napsugár és Holdsugár lesz a nevük (szegény lányok)...tettem ezt azért, mert a Kölyökklubban volt egy kislány, akinek volt egy állatos rovata, és őt hívták Napsugárnak...Napsi volt a beceneve. Ma már ez úgy hangzik számomra, hogy Popsi, de akkoriban nagyon tetszett.

Ma azt szeretném, ha Kármen vagy Paloma lenne (félig kubai vagyok, ezért a spanyol nevek), és elkezdtem most már fiú neveken is gondolkodni, de ezen a téren még nincs olyan jó ötletem....

Te miket képzeltél el a jövendőbeli gyerekeidnek??

2010. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:

Még hogy lánybetegség...xD

A barátom 16 éves és azt tervezgeti hogy fogják hívni a fiunkat!

2010. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
már 16 évesen tudtam,hogy ha lányom lesz Szonja lesz a neve. tádááám a Lányom 11 éves és Szonja!!!
2010. jún. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

21:03-as vagyok

Engem is Bernadettnek hívnak :)

Nekem ha lányom lesz, ha fiam 2 nevet fog kapni.

Lány: Miranda Jázmin

Fiú: Lionel Flórián

Ezeket a párommal találtuk ki, és még a családnévvel is szerencsénk van, Kiss :)

2010. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


Nekem is tetszik a Jázmin név, de a családban már van Virág és Flóra is, szóval még egy virágnevet nem adnék. De amúgy szép név! :)

És a Szonja is tetszik. Egy időben az orosz nevek tetszettek, mikor az Anyegint olvastam :D ->Tatjána, Szvetlána és a Szonja. Ami ugye szintén orosz eredetű

2010. jún. 21. 13:20
 26/26 anonim ***** válasza:
És ha fiad születik akkor Sztálin legyen a neve:D
2010. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!