Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az beteges dolog ha már tudom...

Az beteges dolog ha már tudom mi lesz a gyerekem neve?

Figyelt kérdés
Pedig még a közelében sem vagyok annak, hogy babám legyen, mégis ha hallok valami nekem tetsző nevet, akkor megjegyzem, hogy ez jó lenne a jövőbeli kisbabámnak. És mindig csak lány nevekben gondolkozom...
2010. jún. 20. 20:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, én is tudom. Sőt, épp a napokban gondolkodtam ezen, pedig még jó pár évig nem lesz.:D
2010. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kislányunk, tavaly született. De már pontosan tudjuk, mi lesz a nevük a kistesóknak. Nem beteges, na aggódj! :)
2010. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
89%
Nekem, ha néha álmaimban megjelenik a felnőttkorom, mindig lányaim vannak csak. Hol három, hol négy. Na, ha ez nem beteges (márpedig szerintem nem az), akkor a te problémád messze nem az. Nekem is megvan a te "problémád", és én is mindig csak lánynevekben gondolkozom, méghozzá magyar lánynevekben (nem Eszmeralda meg Dzsesszika lesz, ha lányom lesz, az biztos).
2010. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Én az esküvőmet tervezgetem 14 évesen:D Van egy tvműsor, és mindig mondom a szüleimnek hogy milyen ruhát szeretnék xd
2010. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 16 éves voltam kitaláltam, ha fiam lesz Ármin lesz, ha lányom Amina! Most itt van az én tündéri szép Aminám :) nem hülyeség L/22
2010. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
69%

49%.os.

Szánalmas vagy, és a legszebb ebben, hogy ezt te is sejted magadról.:))

"Ha összejössz egy fiúval még az első randin mondd el, hogy ilyen nevű gyereket szeretnél. A fiúknak ez nagyon tetszik, látják, hogy határozott vagy, tudod, hogy mit akarsz."

2010. jún. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
21:00!Én sosem gondoltam, hogy ha lányom lesz, Flóra legyen a neve, de az lett!:)Nagyon örülök, hogy így döntöttem, szép név!:)
2010. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
45%

Én is gondoltam már rá,de szerintem akkor majd könnyebb lesz,végülis majd a párommal megbeszéljük és úgy könnyebb lesz dönteni:)

Neken nagyon tetszik az Ádám,a Kornél,a Zoli,a Lilla,Viktória és a Zsanett név:)

15/L

2010. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk már babakocsi, kiságy, etetőszék, uniszex ruhák, játszószőnyeg na meg persze nevek is vannak. Gyerek viszont nem akar összejönni! Na majdcsak....
2010. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Nekem ezek tetszenek: Bernadett, Dóra/Dorina/Dorottya (ezek egy kaptafa) Georgina, esetleg Léna


Aztán ha oda jutok, lehet nem is ez lesz a neve, vagy 2 fiam lesz :D

2010. jún. 20. 21:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!