Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Miért ilyenek?

Mit tehetnék? Miért ilyenek?

Figyelt kérdés
2hónapja vagyok együtt a párommal a családom nem fogadja el mert cigány származású ő egyáltalán nem jár hozzánk mert anyáék nem engedik mert szerintük meglopna minket pedig nem az a fajta odaig fajultak a dolgok itthon hogy nem kepesek velem leülni egy asztalhoz enni külön mossák a ruháim és napi szinten megkapom tesveremtől hogy dögöljek meg a cigannyal együtt .Mit tehetnek ? Nagyon fàj hogy ilyenek velem de en jol erzemmagam a barátommal és szeretjük egymást 23/L normális válaszokat várok köszönöm !
2018. aug. 15. 19:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%

"Mit tehetnék? Miért ilyenek?" - azért kérdező, mert rasszisták.

"Mit tehetnek ?" - döntesz a párod, és az ilyen felfogású családod közt. Én mondjuk nyilván a páromat választanám, ez egyértelmű.

2018. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Na látom megírtam az igazat,le is pontoztatok

Így szokott lenni,aki kimondja az igazat az a rossz

De sebaj,persze ez csak az én véleményem volt,nem feltétlenül kell nekem hinni.Én csak vázoltam az én álláspontomat

2018. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
48%
A 10-est miért kellett lepontozni? Hasonló tapasztalataim vannak nekem is. Vannak jók is,illetve kevésbé rosszak, de az elég ritka. Mielőtt nekem ugranátok és rám aggatnátok mindenféle rasszista, fajgyűlölő stb.jelzőt, közlöm, hogy egyik sem vagyok. Engem nem zavar,ha odajön kér egy szál cigit, vagy egy kis aprót, de az nem mindegy,hogy hogy kéri.
2018. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!