Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Miért ilyenek?

Mit tehetnék? Miért ilyenek?

Figyelt kérdés
2hónapja vagyok együtt a párommal a családom nem fogadja el mert cigány származású ő egyáltalán nem jár hozzánk mert anyáék nem engedik mert szerintük meglopna minket pedig nem az a fajta odaig fajultak a dolgok itthon hogy nem kepesek velem leülni egy asztalhoz enni külön mossák a ruháim és napi szinten megkapom tesveremtől hogy dögöljek meg a cigannyal együtt .Mit tehetnek ? Nagyon fàj hogy ilyenek velem de en jol erzemmagam a barátommal és szeretjük egymást 23/L normális válaszokat várok köszönöm !
2018. aug. 15. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Ha neked nem jó a magyar péló, akkor ezt ia fogadd el hozzá.
2018. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszod
2018. aug. 15. 19:35
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Miért ilyenek? Mert a párod cigány és ők nem szeretik a cigányokat.


Mit tehetsz? 1. Szakítasz a pároddal. 2. Elköltözöl a szüleidtől és elfogadod, hogy többet nem beszélnek veled.


Ennyi a lehetőség.

2018. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Bizonyos fokig érthető, az átlag magyar emberben van egy jó adag ellenérzés a cigányokkal szemben. Nekem is, holott az egyik legjobb barátnőm is cigány. Tanult, dolgozik, nem szül világba és ő is megszólja azokat, akik úgy viselkednek. Őt elfogadta a vőlegény családja, DE ehhez esélyt kellett kapnia. Nem előre eldönteni, hogy utálni fogják és kész. Fokozatosan kialakul a bizalom, főleg ha nem semmirekellő az illető.

A másik oldala, hogy nekik van igazuk és nem látsz a rózsaszín ködtől.

Kitartást és erőt kívánok, vagy a szakításhoz, vagy a költözéshez, ha nem oldódik meg másképp.

2018. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

Mert cigány a pasid, azért... - nem vagyok rasszista, de én sem engedném a házamba, mert "jaj de jófej", aztán hopp, "véletlenül" eltűnik ez-az.

A vér nem válik vízzé.


Ha annyira szereted, akkor költözz hozzájuk, ennyi.

2018. aug. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
Az írásodat és a korodat összevetve nem lehetsz túl okos... Abszolút degradáló a családodra nézve, hogy egy alja cigányt helyezel mindenek elé a buta agyad által felállított rangsorba. Remélem, hamar leéget párszor és gyorsan kiábrándulsz belőle. A szüleidnek pedig erőt és kitartást kívánok ehhez a szégyenhez.
2018. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
5-ös 6-os-nak van igaza
2018. aug. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Bocsanat a helytelen irasert de tableton nemtudok rendesen irni es ideges is vagyok . Szerintem az emberek nagyon eloiteletesek attol hogy valaki cigany nem biztos hogy olyan fajta aki szeret ordibalni es batja a csaladjat meg leegeti a parjat mindenki elott a magyarok kozott is vannak ilyen emberek es ebbol van elegem hogy mindenki olyan rosszindulatu arra kertelek hogy normalis valaszokat adjatok es ne ilyen serto dolgokat irjatok mert segitseget kertem nem pedig azt hogy megkapjam hogy buta vagyok ez nem segitseg .
2018. aug. 15. 20:57
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
Nem előítélet, hanem tapasztalat! Minden normális ember tudja, milyenek a cigányok. Ilyen egyszerű.
2018. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%

De most azt mondod,hogy kedves,normális válaszokat vársz

Akkor mit írjunk ?

Persze,minden rendbe lesz,a családod nyerni fog a lottón vagy mit ?

Ezek mind tapasztalatok

Persze mindíg vannak kivételek,de az kb 0,1 %

Én sem szeretem a cigányokat bevallom,nem titkolom,ilyen vagyok.

Lehet elítélni,de eddig rövid pályafutásom alatt itt az életben,csak rossz tapasztalatom van

Rombolnak,zúznak,törnek,mindent elrontanak,meglopnak,szándékosan verekedéseket generálnak

Ma voltam fürödni Barcson,volt egy kisebb gyógyfürdő,8 személyes

Szépen ment a zene,ilyen madárcsicsergés,ilyen nyugtató zene,mindenki csöndbe volt,bejöttek,üvöltöztek,fröcsölték a vizet(43fokos volt) feltűnően nézték a nőket.Mindent elárult róluk

A fröcsölés miatt majdnem oda szóltam,de inkább hagytam,mert négyen voltak,mind 120 kiló felett,tudtam,hogy vagy balhézni fognak,vagy még jobban fogják folytatni


Megyek gyalog úton,jön velem szembe,direkt leszórít,hogy ne férjek el,meg,hogy nekem kelljen össze húznom magam(ez napi 2x-3x)


Jönnek pénzért kunyerálni,de érdekes,a magyarokat tudják szidni rendesen.

Napi 1x minimum megállítanak pénzért,ha a városba vagyok.

Érdekes csak romák jönnek oda

Amikor meg nem adok akkor meg elküld a pics*ba.Ez se 1x volt

2018. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!